آزمایشگاه آنتی ویروس کسپرسکی

آزمایشگاه آنتی ویروس کسپرسکی یک گروه بین المللی نرم افزارهای امنیتی است که در بیش از 200 کشور دنیا فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مسکو روسیه، بزرگترین شرکت خصوصی است و از سریع ترین نرخ رشد در میان شرکت های امنیت سایبری برخوردار است. آزمایشگاه آنتی ویروس کسپرسکی بیش از 3000 نیروی متخصص و شایسته دارد؛ دارای 31 دفتر نمایندگی در 34 کشور است و بیش از 400 میلیون کاربر، از محصولات و تکنولوژی های این شرکت استفاده می کنند.

کسپرسکی در رتبه بندی جهانی فروشنده های آنتی ویروس، در جایگاه چهارم قرار دارد و اولین شرکت روسی بود که در رتبه بندی جهانی شرکت های نرم افزاری برجسته قرار گرفت. اولین محصول این شرکت، آنتی ویروس کسپرسکی بود که در سال 1997 توسط یوجین کسپرسکی عرضه شد.

ماجرای آزمایشگاه آنتی ویروس کسپرسکی یکی از جالب ترین موضوعات در زمینه تکنولوژی های کامپیوتر است. موفقیت این شرکت بدلیل تلاش های یوجین کسپرسکی و همسرش بود. هر چند یوجین نرم افزار را طراحی کرد، اما قطعا ناتالیا بود که مدیریت این تجارت را بر عهده داشت. افسانه های زیادی درباره موفقیت کسپرسکی وجود دارد. بی شک، بدون مشارکت های ناتالیا کسپرسکی، شرکت هرگز به چنین موفقیتی دست نمی یافت.

کسپرسکی یک شرکت جهانی است که با چشم اندازی جهانی روی بازارهای بین المللی تمرکز دارد. تعهداتی که این شرکت به مردم می دهد، آن را در رقابت، پیشرو قرار داده است؛ تلاش مشترک، موثرترین راه مقابله با جرائم سایبری است. کسپرسکی در لابراتوارهای خود، تخصص، دانش و یافته ها را با انجمن امنیت جهانی به اشتراک می گذارد چون هیچ مرزی برای ایجاد امنیت وجود ندارد.

محصولات کسپرسکی

آنتی ویروس (Kaspersky Anti-Virus)

محصولی که کامپیوتر شما را در برابر انواع تهدیدات بدافزارها محافظت کرده، آن را به صورت اتوماتیک اسکن می کند و در صورت بروز مشکل، به شما هشدار می دهد.

اینترنت سکوریتی (Kaspersky Internet Security)

این محصول، علاوه بر حفاظت کامپیوتر در برابر انواع بدافزارها، دارای قابلیت های آنتی اسپم، آنتی فیشینگ و آنتی هک می باشد.

توتال سکوریتی (Kaspersky Total Security)

این محصول کسپرسکی، کامل ترین و جامع ترین محصول نسخه های خانگی می باشد و علاوه بر امکانات آنتی ویروس اینترنت سکوریتی این شرکت، امکانات ویژه دیگری از جمله سیستم رمزنگاری، بک آپ و حذف فایل ها به صورت برگشت ناپذیر را به کاربران ارائه می دهد.

  • نسخه موبایل

اینترنت سکوریتی اندروید (Kaspersky Internet Security for Android)

این محصول، مناسب موبایل ها و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید است که از جمله امکانات آن می توان به محافظت در مقابل انواع بدافزارها، حفاظت اینترنتی، سیستم ضد سرقت، حفاظت از حریم خصوصی و فیلتر تماس و متن اشاره کرد.

  • محصولات شرکتی

Kaspersky Endpoint Security for Business – Core

این محصول امنیتی دارای کنسول مدیریت متمرکز، ضد بدافزار و فایروال می باشد.

Kaspersky Endpoint Security for Business – Select

این محصول دارای کنسول مدیریت متمرکز، ضد بدافزار، فایروال و فایل سرور امنیتی، کنترل منعطف شبکه، امنیت و مدیریت گوشی موبایل می باشد.

Kaspersky Endpoint Security for Business – Advanced

این محصول دارای کنسول مدیریت متمرکز، ضد بدافزار، فایروال، فایل سرور امنیتی، کنترل منعطف شبکه، امنیت و مدیریت گوشی موبایل و رمز نگاری و سیستم های مدیریت می باشد.

Kaspersky Total Security for Business

از ویژگی های این محصول امنیتی می توان به کنسول مدیریت متمرکز، ضد بدافزار، فایروال، فایل سرور امنیتی، کنترل منعطف شبکه، امنیت و مدیریت گوشی موبایل، رمزنگاری، سیستم های مدیریت، امنیت سرور های ایمیل، امنیت دروازه های وب و امنیت سیستم های اشتراکی اشاره کرد.

سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان گذاشته و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

آزمایشگاه آنتی ویروس کسپرسکی
5 امتیاز از 11 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن