بهترین روش به روز رسانی آنتی ویروس کسپرسکی، آپدیت آنلاین می باشد که همراه با آخرین به روز رسانی ها، سیستم شما از امنیت بالاتری برخوردار می شود. اما گاهی امکان اتصال به اینترنت وجود ندارد؛ در چنین مواقعی می توان از آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی استفاده نمود. برای این کار شما می توانید فایل های آپدیت آنتی ویروس را در کامپیوتر دیگری که به اینترنت متصل است دانلود نموده و از طریق فلش مموری و یا CD به کامپیوتر خود انتقال دهید. سپس با روشی که در ادامه به آن می پردازیم، آنتی ویروس خود را به روز نمایید. توجه داشته باشید که همه ی سیستم ها و از جمله سیستم هایی که آپدیت ها را به صورت آفلاین دریافت می کنند، حتما باید دارای آنتی ویروس اورجینال باشند. برای خرید کسپرسکی می توانید به مرکزش مراجعه نمایید.

آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی

  • مرحله اول ساخت فایل آپدیت آفلاین

ابتدا باید برای خرید کسپرسکی اقدام کرد. بعد از نصب آن باید فایلی برای آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی ساخته شود که بتوان آن را پس از دانلود در سیستم متصل به اینترنت، به سیستم دیگر منتقل نمود.

ابتدا ابزار Kaspersky Update Utility را دانلود و نصب نمایید. این فایل به صورت زیپ می باشد که پس از اکسترکت آن، فایل update utility-Gui.exe را اجرا نمایید.

آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی - خرید کسپرسکی

  • رویApplication  کلیک نمایید و در پنجره ی باز شده در قسمت Home Product نسخه ی آنتی ویروسی را که روی سیستم تان نصب می باشد انتخاب کنید.

آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی

  • با انتخاب OK به پنجره اصلی برگشته و دکمه ی Settings را بزنید. در پنجره ی باز شده در بخش Download، مسیر ذخیره ی فایل های آپدیت (Updates Folder) و همچنین ذخیره ی موقتی (Temporary Folder) این فایل ها را مشخص می نمایید.

آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی

در همین بخش گزینه ی Clear temporary folder when download is finished را نیز تیک بزنید تا پس از تکمیل آپدیت آفلاین، فایل های ذخیره شده در Temporary Folder حذف شوند؛ سپس OK کنید.

آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی

  • مجددا به صفحه ی اصلی برگشته و دکمه ی Start را بزنید و منتظر بمانید تا عملیات دانلود آپدیت آنتی ویروس و ساخت فایل آن به اتمام برسد.

تولید محتوای جدید

به این ترتیب فایل آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی ساخته شده و قابل انتقال به هر مکان دیگری می باشد.

  • مرحله دوم تنظیمات آنتی ویروس برای آپدیت با فایل آفلاین ساخته شده

اکنون باید تنظیماتی در بخش Update Settings آنتی ویروس سیستم تان انجام دهید تا بتوانند از فایل های ساخته شده استفاده نمایید. برای این کار، به بخش Settings و سپس Update Source بروید.

آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی

  • در این بخش علامت مربوط به گزینه ی kaspersky Lab Update Servers را برداشته و روی Add کلیک نمایید.
  • در پنجره باز شده، مسیر فایل ساخته شده در مرحله اول را انتخاب و OK کنید. به این ترتیب باید مسیر پوشه آفلاین فعال شود و دوباره روی OK کلیک کنید.

تولید محتوای جدید

  • اکنون می توانید به بخش Update در نرم افزار آنتی ویروس رفته و با کلیک بر روی دکمه ی Update، آن را به روز رسانی نمایید. آنتی ویروس با سرعت بالایی آپدیت شده و با اتمام آن، عبارت Update Complete را نمایش می دهد.

آیا شما نیز از خرید کسپرسکی راضی هستید؟ نظرات، تجربیات و سوالات خود را در بخش دیدگاه مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

منبع: support.kaspersky.com

آموزش آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی
5 امتیاز از 11 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن