گاهی مواقع برای این که مطمئن شوید سیستم شما دچار ویروس نشده بهتر است خودتان سیستم و برنامه های جانبی را اسکن کنید. در این مقاله به آموزش نحوه اسکن سیستم با آنتی ویروس نود 32 می پردازیم؛ با مرکزش همراه شوید.

اسکن سیستم با آنتی ویروس نود 32

در صورتی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده می کنید با چند مرحله ساده به راحتی می توانید از امنیت سیستم خود مطمئن شوید. برای اسکن سیستم با آنتی ویروس نود 32 ، مطابق تصویر زیر روی آیکون آنتی ویروس در toolbar کلیک نمایید.

 اسکن سیستم با آنتی ویروس نود 32

در پنجره ای که باز می شود در ستون سمت چپ روی گزینه computer scan کلیک کرده، سپس smart scan را انتخاب نمایید تا سیستم به صورت هوشمند ویروس یابی شود.

رفع بلوکه یا اعتماد سازی از طریق HIPS در ای ست

این روش اسکن سیستم با آنتی ویروس نود 32 با استفاده از بهترین تنظیمات انجام می شود و نیازی نیست که کاربران دانش فنی در زمینه پیکربندی آنتی ویروس داشته باشند و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. چون که تنها بخش های بحرانی سیستم که احتمال وجود آلودگی یا هر نوع تهدیدی در آن ها بیشتر است مثل بخش استارت آپ سیستم و یا حافظه موقت، بررسی خواهند شد و از اسکن فایل هایی که احتمال آلوده شدن شان نسبتا پایین است مانند فایل های صوتی و یا ویدیویی، خودداری می گردد. در نهایت پس از اتمام اسکن نیز تمامی بدافزارهای کشف شده حذف خواهند شد.

 نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

سوالات متداول – اسکن سیستم با آنتی ویروس نود 32
4.5 امتیاز از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *