در این مقاله به معرفی برنامه اندرویدی kaspersky phound می پردازیم. این برنامه به هنگام دزدیده شدن گوشی موبایل تان به کمک شما می آید. چه لحظه ناخوشایندیست وقتی بارها و بارها تمام جیب ها و کیف خود را به دنبال موبایل تان می گردید؛ موبایل خود را در مکانی جا گذاشته اید؟ یا شاید توسط یک دزد زیرک به سرقت رفته؟

در این موقعیت، افراد دوست دارند بدانند چه اتفاقی برای موبایلشان افتاده است؟ از راه دور دستگاه را کنترل یا قفل کرده و یا چند جمله برای سارق بفرستند (مثلا در عوض پرداخت مبلغی، موبایلشان را در خواست نمایند). در نهایت اگر هیچ یک از این اقدامات کمک نکرد، اطلاعات حساس خود را از روی موبایل حذف نمایند.

با نصب برنامه اندرویدی kaspersky phound ، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید. فقط کافیست به my kaspersky بروید و گزینه های زیر را ببینید:

راهکارهای برنامه اندرویدی kaspersky phound

برنامه اندرویدی kaspersky phound

  • به سرعت، موبایل یا تبلت خود را بلاک کنید تا مانع فعالیت های غیر مجاز مربوط به اطلاعات تان شوید.
  • با استفاده از جی پی اس، جی اس ام، یا شبکه وای فای روی نقشه محل دستگاه را پیدا کنید.
  • به کمک دوربین جلو، عکس بگیرید (شاید این شانس را داشته باشید که عکس مناسبی از چهره سارق یا محل وی بگیرید).
  • ویژگی آلارم گوشی را روشن کنید؛ تا زمانی که صاحب موبایل، یک کد وارد نکند، این زنگ هشدار با صدای بلند ادامه خواهد داشت. البته این گزینه در صورتی مناسب است که موبایل خود را در منزل گم کرده اید و یا سارق در نزدیکی شما باشد.
  • به عنوان اقدام آخر، صاحب دستگاه می تواند برای حذف همه اطلاعات شخصی از قبیل لیست مخاطب ها، پیام ها، عکس ها و فیلم ها از Kaspersky phound استفاده نماید!

بر اساس بررسی های انجام شده در سال های 2013 و 2014، به طور میانگین، یک نفر از هر 20 نفر و در برخی کشورها یک نفر از 6 نفر، موبایل یا تبلت خود را در اثر بی توجهی گم می کنند یا دزدیده می شود. همچنین 38 درصد کاربران اعتراف کردند که دستگاه شان حاوی اطلاعات محرمانه است و مطمئنا نمی خواهند به دست دیگری بیفتد.

برنامه اندرویدی kaspersky phound

اما اکنون صاحب موبایل می تواند برنامه اندرویدی kaspersky phound را نصب نماید. این برنامه به 8 زبان و بصورت رایگان در گوگل پلی وجود دارد و به افرادی که به سفر های کاری یا تعطیلات می روند، بسیار توصیه می شود. این یک محصول شگفت انگیز از آنتی ویروس کسپرسکی می باشد.

شما می توانید تجربیات و سوالات خود را در این زمینه، در بخش دیدگاه مطرح و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

منبع: blog.kaspersky.com

یافتن گوشی دزدیده شده با برنامه اندرویدی kaspersky phound
3.7 امتیاز از 3 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن