مطابق هرسال، امسال نیز عملکرد سال پیش آنتی ویروس های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته. این ارزیابی در تاریخ 1 فوریه 2017 توسط موسسه AV TEST برگزار گردیده. و در هر فاکتوری بهترین آنتی ویروس را معرفی کرده اند. نتایج سال 2014 و 2015 را هم می توانید مطالعه کنید. موسسه ی AV TEST یک سازمان مستقل است که هرساله  به بررسی آنتی ویروس ها می پردازد. در تاریخ 1 فوریه 2017 ، جوایز AV-TEST به بهترین آنتی ویروس های 2016 در زمینه حل مسائل امنیتی در  اعطا گردید. آنتی ویروس ها از نظر محافظت (محافظت از تابع)، عملکرد (سرعت)، سهولت استفاده مصرف کننده ها وهمچنین امنیت اندروید و بازسازی مورد بررسی قرار گرفتند.

بهترین آنتی ویروس های 2016 به گزارش AV-TEST

1 فوریه روز سرنوشت سازی برای شرکت های امنیتی و آنتی ویروس بود. از آنجا که در این روز بهترین آنتی ویروس های 2016 را معرفی کردند. امسال AV TEST برای عملکرد آنتی ویروس ها 15 جایزه در نظر گرفته است.

جایزه AV-TEST 2016 برای بهترین حفاظت

بالاترین امتیاز برای رده حفاظت در نسخه های خانگی به آنتی ویروس نورتون از شرکت سیمنتک تعلق گرفت. امسال در رده حفاظت جوایز به چهار شرکت تعلق گرفته است. در این قسمت آنتی ویروس کسپرسکی در دو نسخه ی “امنیت ادارات کوچک کسپرسکی” و “نسخه ی شرکتی آنتی ویروس کسپرسکی” به همراه اف-سکیور و سیمنتک توانستند در رده ی حفاظت جوایز بهترین آنتی ویروس را به ارمغان بیاورند.

بهترین آنتی ویروس مرکزش

جایزه AV-TEST 2016 برای بهترین عملکرد

مسلماً  حفاظت از سیستم ها امری ضروری است اما عملکرد و سرعت سیستم ها نیز امری اجتناب ناپذیر است. در این دوره از بررسی آنتی ویروس ها در دسته ی بررسی عملکرد، در نسخه ی خانگی کسپرسکی اینترنت سکوریتی و در نسخه های شرکتی آنتی ویروس بیت دیفندر و امنیت ادارات کوچک کسپرسکی توانستند جوایز را به دست آورند.

بهنرین آنتی ویروس

جایزه AV-TEST 2016 برای کاربرپذیری

اخطارهای بدافزارهای کاذب می تواند باعث آزار کاربران و صرف هزینه های اضافی زیادی شود. برای مثال زمانی که یک برنامه ای که مشکلی ندارد به اشتباه مسدود می شود. در رده ی محصولات خانگی آنتی ویروس اینترنت سکوریتی کسپرسکی توانسته با داشتن کمترین خطا جایزه را از آن خود کند. و در نسخه های شرکتی و امنیت ادارات کوچک نیز “امنیت ادارات کوچک کسپرسکی” و “نسخه ی شرکتی آنتی ویروس کسپرسکی” جوایز را برنده شدند.

بهترین آنتی ویروس

جایزه AV-TEST 2016 در زمینه ی بازسازی

جایزه AV-TEST 2016  در زمینه ی بازسازی پس از حمله ی ویروس به آنتی ویروس اویرا تعلق گرفته که توانسته است بهترین عملکرد را در این زمینه در طول سال 2016 داشته باشد. همچنین Virus Removal Tool from Kaspersky برای ویندوز توانسته بهترین عملکرد را داشته باشد.

بهترین آنتی ویروس

جایزه AV-TEST 2016 برای محصول در زمینه ی امنیت اندروید

این یک حقیقت اجتناب ناپذیر است که موبایل های اندروید مورد حملات ویروس ها قرار می گیرند. در کل دو آنتی ویروس توانسته اند که عملکرد بهتری در طول سال 2016 داشته باشند. و به همین دلیل در زمینه ی امنیت اندروید دو محصول “آنتی ویروس موبایل بیت دیفندر” و “سوفوس” تعلق گرفت.

بهترین آنتی ویروس

بهترین آنتی ویروس های 2016

در مورد جایزه AV-TEST

جوایز AV-TEST یک افتخار مهم برای شرکتهایی است که در زمینه ی امنیت اینترنت مشغول به فعالیت می باشند. که این امر انگیزه ای است برای بهینه سازی شرکت های آنتی ویروس. این جوایز  توانسته کمک بزرگی به عموم مردم در انتخاب بهترین آنتی ویروس را داشته باشد. این جوایز تنها یک بار در سال با بررسی عملکرد سال گذشته ی آنتی ویروس ها اهدا می شود.

نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در مورد بهترین آنتی ویروس ها 2016 در بخش دیدگاه با ما درمیان بگذارید.

منبع: AV-TEST

بهترین آنتی ویروس ها AV TEST 2016
5 امتیاز از 3 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن