جایزه AV-TEST 2014 به بهترین آنتی ویروس ها

بهترین آنتی ویروس های 2014 از دیدگاه AV-TEST مشخص شدند. امروزه آنتی ویروس های زیادی عرضه شده اند که می توانند ویروس ها را از بین ببرند. اما سطح امنیتی و میزان اطمینانی که هر یک از این آنتی ویروس ها فراهم می کنند، با یکدیگر متفاوت است. در این مقاله سعی کردیم تا در حد امکان به بررسی و مقایسه آنتـی ویروس های مختلف به گزارش AV TEST 2014 بپردازیم. در17 فوریه 2015 (28 بهمن 93)، AV TEST اقدام به معرفی بهترین محصولات امنیتی IT در عملکرد یک ساله در سال 2014 پرداخت. این جایزه در دسته بندی های محافظت (محافظت از تابع)، عملکرد (سرعت)، سهولت عملکرد مصرف کننده ها وهمچنین در زمینه امنیت اندروید مورد بررسی قرار گرفتند. در مجموع 10 جایزه به محصولات برتر ارائه شده است.

جایزه AV-TEST 2014 برای بهترین حفاظت

جایزه در دسته بندی محافظت به محصولات خانگی Trend Micro Internet Security و در زمینه ی محصولات  سازمانی به  F-Secure Client Security تعلق گرفت.

بهترین آنتی ویروس ها

جایزه AV TEST 2014 برای بهترین عملکرد

جایزه در دسته بندی بهترین عملکرد و حداقل میزان کسر سرعت در سال 2014 در لیست محصولات خانگی به Kaspersky Lab Internet Security و در زمینه نسخه های شرکتی به محصولات Bitdefender Endpoint Security تعلق گرفت.

بهترین آنتی ویروس ها

جایزه AV TEST 2014 برای آسان ترین محصول قابل استفاده

جایزه AV-TEST 2014 در قسمت سهولت کاربری به طور کلی در شبکه و کامپیوترها در نسخه های خانگی به Avira AntiVirus Pro و در زمینه ی نسخه های شرکتی به Sophos Endpoint Security تعلق گرفت.

av5

جایزه AV TEST 2014 برای بهترین سیستم امنیتی اندروید

AV-TEST 2014 امن ترین سیستم امنیتی برای گوشی های موبایل را مورد بررسی قرار دادند و طبق رای گیری های صورت گرفته به دو محصول Qihoo 360 MobileSecurity و Cheetah Mobile Clean Master تعلق گرفت.

بهترین آنتی ویروس ها

جایزه AV TEST 2014 برای بهترین محصول در زمینه ی بازسازی

AV-TEST 2014 بهترین محصولات را در زمینه ی بازسازی و پاکسازی ویندوز پس از حمله ی ویروس ها مورد بررسی قرار دادند. در این زمینه جوایز به Kaspersky Virus Removal Tool و ابزار  Malwarebytes Anti-Malware Free clean-up  تعلق گرفت.

بهترین آنتی ویروس ها

شما از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید و به نظر شما بهترین آنتی ویروس کدام است؟ 

بهترین آنتی ویروس ها به گزارش AV TEST
5 امتیاز از 3 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن