استفاده از آنتی ویروس های اورجینال نسبت به نسخه های رایگان، امکانات گسترده تری در اختیار کاربران و سازمان ها قرار می دهد که این امکانات از اطلاعات خصوصی و محرمانه افراد محفاظت کرده و امنیت آن ها را در برابر تهدیدات سایبری افزایش می دهد. با توجه به اهمیت خرید آنتی ویروس کسپراسکای اورجینال در این مقاله به روش تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی می پردازیم.

نحوه ی تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی

گام اول

پیش از فعال سازی لایسنس محصول، با توجه به مراحل زیر در وب سایت my.kaspersky.com یک حساب کاربری کسپرسکی ایجاد نمایید.
  • در کادر E-mail آدرس ایمیل خود را وارد نموده و با انتخاب یک پسورد قوی و مطمئن آن را در کادرهای مربوطه وارد کنید. این پسورد باید حداقل شامل 8 حرف بوده و بهتر است ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک و علامت ها و اعداد باشد. سپس عبارت امنیتی را وارد نموده و روی Create My Kaspersky Account کلیک نمایید.

 مراحل تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی - خرید آنتی ویروس کسپراسکای اورجینال

  • ایمیلی حاوی لینک فعال سازی حساب کاربری، به آدرس ایمیل ثبت شده در مرحله 1 فرستاده می شود. برای کامل کردن مراحل ثبت نام حساب کاربری، روی لینک فعال سازی کلیک کنید. توجه داشته باشید که چنانچه تا 5 روز پس از ایجاد حساب کاربری آن را فعال نکنید، تمامی اطلاعات ثبت شده شما از روی سرور حذف می شود و برای ساخت حساب کاربری جدید باید دوباره اقدام کنید.
  • با کلیک روی لینک فعال سازی، صفحه ای حاوی اطلاعات شخصی شما باز می شود. در کادر Country and Region نام کشورتان را وارد کنید اما پر کردن کادرهای Time zone (زمان) و Date format (فرمت تاریخ) اختیاری است. در آخر نیز روی دکمه ی Apply کلیک نمایید.
آموزش تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی - خرید آنتی ویروس

گام دوم

بعد از فعال سازی اکانت، در بالای سایت گزینه ی My Codes را انتخاب کنید. لایسنس را در کادر مربوطه وارد کرده و روی دکمه ی Add کلیک نمایید. لایسنس توسط سرور شرکت کسپرسکی چک شده و در صورت صحیح بودن، به حساب کاربری شما افزوده می شود.

در تصویر زیر مشخصات لایسنس خریداری شده را مشاهده می کنید که به بررسی دو مورد آن می پردازیم:

1- این عکس نشان دهنده ی لایسنسی با قابلیت نصب روی چند دستگاه (Kaspersky Internet Security Multi-Device) می باشد که این لایسنس تاکنون فعال نشده است (You have not used your activation code yet).

آموزش روش تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی - خرید آنتی ویروس - خرید آنتی ویروس کسپراسکای

2-  لایسنس زیر مربوط به کسپرسکی یک کاربره ای (Kaspersky Internet Security 2012) می باشد که در تاریخ 10-12-2013 (Activation date: 2013-12-10) فعال شده است. چنانچه لایسنس به پنل کاربری وارد نشود نیز قبلا فروخته شده است زیرا امکان ثبت تمامی لایسنس های اورجینال کسپرسکی در این سایت وجود دارد مگر اینکه قبلا در حساب کاربری دیگری ثبت شده باشد. لایسنس های فروخته شده با قیمتی پایین تر به فروش می رسند که بهتر است از خرید این لایسنس ها خودداری نمایید.

تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی - خرید آنتی ویروس کسپراسکای

بهتر است برای خرید آنتی ویروس کسپراسکای ، به شرکت های معتبر که امکان پشتیبانی و پیگیری محصول خریداری شده نیز فراهم باشد مراجعه نمایید.

آیا تاکنون از این روش برای تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی خود استفاده کرده اید؟آیا تا به حال به خرید آنتی ویروس کسپراسکای فکر کرده اید؟ نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش دیدگاه مطرح نمایید؛ در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

منبع: support.kaspersky.com

تشخیص اصالت لایسنس اورجینال کسپرسکی
5 امتیاز از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *