هر فرد می تواند با تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها مانع از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات خود شود. در این مقاله نرم افزار encryptonclick را به شما معرفی می کنیم و به آموزش استفاده از آن می پردازیم که در این صورت می توانید از اطلاعات شخصی خود در برابر دسترسی افراد غیر مجاز و گاهی سود جو محافظت نمایید.

آموزش تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها

لینک دانلود نرم افزار encryptonclick در پایین صفحه قرار داده شده که می توانید آن را دانلود نمایید. برنامه را نصب و آن را اجرا کنید. با اجرای برنامه یک منوی ساده برای شما باز می شود که در این صفحه می توانید برای فایل ها یا فولدر مورد نظرتان پسورد تعیین کنید و یا پسورد آن را بردارید. برای ایجاد پسورد قوی و راهکارهای آن مقاله را مطالعه کنید.

تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها - خرید آنتی ویروس

برای مثال، ما قصد داریم برای یک فولدر پسورد قرار دهیم. با انتخاب گزینه‌ی Folder، شما به تمام فولدرهای سیستم خود دسترسی دارید و می‌توانید فولدر مورد نظر را انتخاب کنید.

تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها - خرید آنتی ویروس

فولدر مورد نظر را انتخاب کنید و پسوردی برای آن تعیین نمایید، با انتخاب OK فولدر شما رمزگذاری می‌شود. در این صورت آیکون فولدر تغییر می‌کند و شما یا هر فرد دیگر برای دسترسی به آن، باید پسورد تعیین شده را وارد نماید.
تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها - خرید آنتی ویروس
خرید آنتی ویروس - تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها
درهمین نرم افزار می توانید دسترسی به فایل های مورد نظرتان را آزاد بگذارید و پسورد آن را بردارید. برای حذف پسورد، گزینه‌ مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب کنید و با انتخاب فولدر رمزگذاری شده، پسورد قبلی را از شما درخواست می کند که با ورود آن، دیگر فولدر دارای رمز نخواهد بود.
تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها - خرید آنتی ویروس

دانلود نرم افزار encryptonclick

آیا این نرم افزار ها به اندازه کافی برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما مفید هستند؟ نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید؛ در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.
آموزش تعیین پسورد برای پوشه ها و فایل ها
5 امتیاز از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *