در این مقاله به آموزش جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی توتال سکوریتی می پردازیم؛ با مرکزش می توانید به راحتی اسکن در آنتی ویروس کسپراسکای را متوقف کنید .

آموزش جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی توتال سکوریتی

اگر بخواهید از اسکن در آنتی ویروس کسپراسکای جلوگیری کنید می توانید یکTrust Zone  برای کسپرسکی تعریف کنید تا فایل یا فایل های مورد نظرتان را بررسی و اسکن نکند.

مراحل زیر را برای جلوگیری از اسکن در آنتی ویروس کسپراسکای توتال دنبال نمایید:

ابتدا آنتی ویروس کسپرسکی را باز کرده و مانند تصویر زیر به بخش  Settings بروید.

جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی پیور - اسکن در آنتی ویروس کسپراسکای

در پنجره Setting روی گزینه ی Threats and Exclusions از بخش Protection کلیک کنید، سپس Setting را انتخاب نمایید.

جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی پیور - خرید آنتی ویروس

Trusted Zone در بخش  یک ناحیه امن برای آنتی ویروس کسپرسکی تعریف کنید تا فایل یا فایل های موردنظرتان را بررسی و اسکن نکند. برای تعریف این ناحیه امن از سربرگ Exclusion rules فایل های مورد نظر را Add کنید.

خرید آنتی ویروس کسپرسکی - جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی پیور

در پنجره Exclusion rules روی گزینه Select file or folder کلیک نمایید. حال با کلیک روی دکمه Browse، فایل یا پوشه ای را که می خواهید فایل های درون آن اسکن نشود انتخاب کنید. در صورت فعال کردن گزینه Include Subfolders زیر شاخه های فولدر انتخاب شده نیز اسکن نمی شوند و در پایان تمامی پنجره های باز را OK کنید. از این پس فایل های مورد نظر شما در آنتی ویروس کسپرسکی پیور اسکن نمی شوند.

خرید آنتی ویروس - جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی پیور

جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی پیور

امیدوارم با مطالعه مقاله بالا به نتیجه دلخواه خود رسیده باشید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه اسکن مقاله اسکن کامپیوتر در آنتی ویروس کسپرسکی را مطالعه کنید.

چنانچه برای اعمال تنظیمات آنتی ویروس کسپرسکی برای اسکن در آنتی ویروس کسپراسکای با مشکلی مواجه شدید ، سوالات خود را در بخش دیدگاه مطرح نمایید؛ در اولین فرصت راه حل آن را به شما ارائه می دهیم.

جلوگیری از اسکن فایل در کسپرسکی توتال
5 امتیاز از 3 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن