در این مقاله برای آشنایی با امکان حذف تبلیغات مزاحم در کسپرسکی با مرکزش همراه شوید. گاهی کاربران به هنگام نصب نرم افزارهای رایگان با گزینه ویژگی های «فوق العاده» روبرو می شوند که اغلب هم با دستپاچگی و عجله، آن ها را نیز نصب می کنند. این ویژگی ها می توانند شامل ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، پسوندهای غیر ضروری و نوار ابزار مرورگرها باشند. تولید کنندگان ابزارهای مزاحم تبلیغاتی هیچگاه زمان را در پیشبرد محصولات خود به هدر نداده و همچنان با تلاشی چشم گیر فعالیت های خود را گسترش می دهند.

حذف تبلیغات مزاحم در کسپرسکی

لابراتوار کسپرسکی در محصول امنیتی Kaspersky Internet Security امکان حذف تبلیغات مزاحم را برای کاربران فراهم کرده است. این قابلیت نرم افزارهایی را که به هنگام نصب در پس زمینه ویندوز فعال می شوند مسدود کرده و از نصب برنامه های اضافی نیز جلوگیری می نماید.

ممکن است با نصب همزمان چند برنامه، محصول امنیت اینترنت سکوریتی کسپرسکی به این فرآیند مشکوک شود و آن را مسدود نماید. در این صورت باید عادت های کامپیوتری خود را به این نرم افزار امنیتی آموزش دهید. برای انجام این کار باید تنظیمات کنترل سیستم را با توجه به سلیقه خود تغییر دهید.

برای اعال تغییرات لازم مراحل زیر را دنبال نمایید:

  1. پنجره تنظیمات Kaspersky Internet Security را باز کنید.
  2. گزینه Protection > System changes control را انتخاب کنید.

نحوه حذف تبلیغات مزاحم در کسپرسکی

3. گزینه های مناسب خود را تیک بزنید. در این بخش می توانید گزینه نصب برنامه های اضافی علاوه بر نصب نرم افزارهای اصلی را غیرفعال کنید. همچنین تبلیغات مزاحم را بلاک نمایید. به این ترتیب به هنگام نصب نرم افزارهای مورد نظرتان مراحل مربوط به تبلیغات به شما نمایش داده نمی شود.

نحوه حذف تبلیغات مزاحم در کسپرسکی

می توانید برای تهیه کسپرسکی اینترنت سکوریتی به فروشگاه آنلاین آنتی ویروس اورجینال مرکزش مراجعه نمایید.

نظرات، سوالات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید؛ در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

آموزش حذف تبلیغات مزاحم در کسپرسکی
3.7 امتیاز از 3 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن