خرید آنتی ویروس اویرا

خرید آنتی ویروس اویرا
خرید آنتی ویروس اویراخرید لایسنس اویرا خرید آنتی ویروس avira خرید جدیدترین آنتی ویروس خرید Avira خرید آنتی ویروس خرید اویرا خرید Avira antivirus خرید اویرا آنتی ویروس خرید اویرا اینترنت سکوریتی خرید یوزرنیم و پسورد خرید اویرا ورژن 2018خرید آنتی ویروس اویرا شیراز خرید آنتی ویروس اویرا تهران خرید آنتی ویروس اویرا اصفهان خرید آنتی ویروس اویرا مشهد آنتی ویروس اویرا تبریز خرید آنتی ویروس اویرا اهوازخرید لایسنس اویرا شیراز خرید لایسنس اویرا تهران خرید لایسنس اویرا اصفهان خرید لایسنس اویرا مشهد خرید لایسنس اویرا تبریز خرید لایسنس اویرا اهوازخرید آنتی ویروس اویرا شیراز خرید آنتی ویروس اویرا تهران خرید آنتی ویروس اویرا اصفهان خرید آنتی ویروس اویرا مشهد خرید آنتی ویروس اویرا تبریز خرید آنتی ویروس اویرا اهوازخرید جدیدترین آنتی ویروس اویرا شیراز خرید جدیدترین آنتی ویروس اویرا تهران خرید جدیدترین آنتی ویروس اویرا اصفهان خرید جدیدترین آنتی ویروس اویرا مشهد خرید جدیدترین آنتی ویروس اویرا تبریز خرید جدیدترین آنتی ویروس اویرا اهوازخرید آنتی ویروس ایست شیراز خرید آنتی ویروس ایست تهران خرید آنتی ویروس ایست اصفهان خرید آنتی ویروس ایست مشهد خرید آنتی ویروس ایست تبریز خرید آنتی ویروس ایست اهوازخرید Avira شیراز خرید Avira تهران خرید Avira اصفهان خرید Avira مشهد خرید Avira تبریز خرید Avira اهوازخرید لایسنس Avira شیراز خرید لایسنس Avira تهران خرید لایسنس Avira اصفهان خرید لایسنس Avira  مشهد خرید لایسنس Avira تبریز خرید لایسنس Avira اهوازخرید اویرا آنتی ویروس شیراز خرید اویرا آنتی ویروس تهران خرید اویرا آنتی ویروس اصفهان خرید اویرا آنتی ویروس مشهد خرید اویرا آنتی ویروس تبریز خرید اویرا آنتی ویروس اهوازخرید ویروس کش اویرا شیراز خرید ویروس کش اویرا تهران خرید ویروس کش اویرا اصفهان خرید ویروس کش اویرا مشهد خرید ویروس کش اویرا تبریز خرید ویروس کش اویرا اهوازخرید اویرا اینترنت سکوریتی شیراز خرید اویرا اینترنت سکوریتی تهران خرید اویرا اینترنت سکوریتی اصفهان خرید اویرا اینترنت سکوریتی مشهد خرید اویرا اینترنت سکوریتی تبریز خرید اویرا اینترنت سکوریتی اهوازخرید یوزرنیم و پسورد شیراز خرید یوزرنیم و پسورد تهران خرید یوزرنیم و پسورد اصفهان خرید یوزرنیم و پسورد مشهد خرید یوزرنیم و پسورد تبریز خرید یوزرنیم و پسورد اهوازخرید اینترنت سکوریتی اویرا شیراز خرید اینترنت سکوریتی اویرا تهران خرید اینترنت سکوریتی اویرا اصفهان خرید اینترنت سکوریتی اویرا مشهد خرید اینترنت سکوریتی اویرا تبریز خرید اینترنت سکوریتی اویرا اهوازخرید اویرا 2018 شیراز خرید اویرا 2018 تهران خرید اویرا اصفهان خرید اویرا 2018 مشهد خرید اویرا 2018 تبریز خرید اویرا 2018 اهواز

خرید اویرا

بهترین محصولات آنتی ویروس اویرا

اویرا توسط شرکت نرم‌افزاری Avira Operations GmbH & Co از کشور آلمان ارائه میگردد و با بیش از۱۰۰ میلیون مشتری و ۵۰۰ پرسنل و 30 سال سابقه فعالیت، یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه کننده محصولات امنیتی در دنیا به حساب می‌آید. شما با خرید آنتی ویروس اویرا می توانید سیستم خود را ایمن کنید. با خرید آنتی ویروس avira و استفاده از چتر قرمز که بیانگر تثبیت شرایط ایمن و به دور از هر گونه تهدیدات سایبری برای شبکه اطلاعاتی و کامپیوتر می باشد، می توانید همیشه ایمنی را تجربه کنید.

با خرید اویرا از راهکارهایی به‌ منظور محافظت از اطلاعات شخصی، شناسایی تهدیدهای امنیتی و مخرب همچون ویروس‌ها، تروجان ها، برنامه‌های backdoor، کرم‌ها و غیره استفاده نمایید. با خرید آنتی ویروس اویرا و نصب آن یکی از بهترین، پرآوازه‌ترین و قدرتمندترین برنامه‌های محافظ آنتی‌ویروس را خواهید داشت. این نرم‌افزار هر عملکردی را که توسط کاربر یا سیستم‌عامل و شخصی دیگر بر روی رایانه شما انجام شود را مشاهده و کنترل کرده و در صورت شناسایی برنامه‌های مشکوک و مخرب به‌صورت مؤثر واکنش نشان می‌دهد.شما با خرید آنتی ویروس avira به عنوان یکی از بهترین محصولات حفاظتی همیشه در ایمنی باشید.

پ.ن. عبارت GmbH که پس از نام شرکت نوشته می‌شود بیانگر این است که این شرکت یک شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد. GmbH در واقع حروف اول عبارت Gesellschaft mit beschränkter Haftung است که به معنی شرکت با مسئولیت محدود است.

خرید آنتی ویروس اویرا

در فروشگاه آنلاین مرکزش با خرید آنتی ویروس اویرا و strong>خرید لایسنس اویرا در نسخه های خانگی و موبایل بستری امن و قابل اطمینان برای شما فراهم شده است. خرید آنتی ویروس avira به شما قابلیت های زیاد این نرم افزار را هدیه می کند. با خرید آنتی ویروس اویرا و خرید لایسنس اویرا همیشه از شر بدافزارها، تروجان ها و ویروس ها در امان باشید. به عنوان یکی از بهترین محصولات ایمنی برای کاربران خانگی، صاحبان کسب و کارهای کوچک می توانند با توجه به نیاز، به خرید آویرا در نسخه موبایل یا کامپیوتر بپردازند و از خدمات فروشگاه مرکزش از جمله تمدید محصولات خریداری شده قبلی با 30 درصد تخفیف و پشتیبانی آنی و … برای هر خرید آنتی ویروس اویرا استفاده نمایند.

شرکت فناوری اطلاعات H+BEDV Datentechnikدر سال 1986 در پی ادغام کمپانی Electrical engineer TjarkAuerbachو یکی از شرکای تجاری این شرکت در آلمان تأسیس شد.

شرکت در سال 1993، آنتی‌ویروسAntiVirرا با اسکنرAVScanادغام کرد که منجر به بهبود کارایی کلی این برنامه شد و آن را برای سیستم‌عامل های مطرح آن زمان عرضه نمود

در سال 1997 شرکت اویرا نرم‌افزارهای پیچیده‌ای شامل برنامه‌های مانیتورینگ ادغام‌شده با الگوریتم check sum، یک ابزار به‌روزرسانی اتوماتیک، یک دایرکتوری قرنطینه، قابلیتی برای ارسال هشدار به ایمیل کاربر، شناسایی ویروس‌های ماکرو، قابلیتی برای شناسایی سکتورهای خراب بوت و بوت مستر و …را توسعه داد وسال بعدAntiVir را برای ویندوز 98 منتشر منتشر کرد که با سیل خرید آنتی ویروس avira از طرف کاربران مواجه شد.

در سال 1999 شرکت نسخه‌ی Personal آنتی‌ویروس خود را برای استفاده‌ی شخصی و غیرتجاری به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرارداد. این امر موجب شد H+BEDV به یکی از پیشتازان ارائه‌دهنده‌ی ابزارها و برنامه‌های رایگان تبدیل شود. این شرکت همچنین نخستین AV Guard تحت لینوکس برای کارخانه‌های ثالث را معرفی نمود. که کارخانه ها با خرید لایسنس اویرا بسیار از این محصول لذت بردند. بعد از آنAntiVirبرای Windows ME و Windows XP معرفی شد. در این سال این شرکت، فروشگاه آنلاین AntiVir را نیز راه‌اندازی نمود.

در سال 2003 این کمپانی AntiVirWebGateرا برای سیستم‌عامل‌های لینوکس، سرورهای 2000 و 2003 معرفی نمود. در سال های بعد کمپانی محصولات جدیدی چونSecurity Management Console ، SPAM filter AntiVireXpurgate را معرفی کرد که به ‌شدت مورد توجه کاربران خرید آویرا قرارگرفت و درآمد سالانه‌ی H+BEDV تا پایان سال بیش از 8 میلیون یورو تعیین شد.

در سال 2005 این کمپانی با معرفیAntiVir version 7 موفق شد رکورد 10 میلیون کاربر خرید آنتی ویروس اویرا را به نام خود ثبت کند. در این سال H+BEDV موفق شد گواهینامه‌ی VB100 را دریافت کرده و به مقام شریک طلایی مایکروسافت برسد. سال بعد کمپانی Avira GmbH با ادغام دو شرکت H+BEDV Datentechnik GmbH وAntiVirPersonalProducts GmbH شکل گرفت هرچند نام محصولات این شرکت کماکانAntiVirباقی ماند. این شرکت جایزه بهترین ضدویروس سال 2008 را نیز از آن خود کرد.

در سال 2009 شرکت دهمین سالگرد نرم‌افزارهای رایگان خود را به‌واسطه‌ی ثبت رکورد 100 میلیون کاربر فعال جشن گرفت. اویرا همچنین موفق به دریافت جایزه‌ی سریع‌ترین ضدویروس همان سال توسط سازمان av-comparatives.org شد.

در سال 2011 کمپانیSocial Shield network protection را با هدف کمک به والدین برای محافظت از کودکان در شبکه‌ی مجازی و از محتوای نامربوط عرضه نمود و والدین با خرید آنتی ویروس avira بسیار از این قابلیت استفاده کردند.

در حال حاضر شرکت اویرا با بیش از 100 میلیون مشتری و 500 پرسنل، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌کننده راهکارها و محصولات امنیتی در دنیا به‌حساب می‌آید. نمایش خیره‌کننده این شرکت در چهار سال گذشته، در به دست آوردن گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی، جایگاه بسیار ویژه و ممتازی را برای این محصول در مقایسه با دیگر سازندگان محصولات ضدویروس فراهم آورده است.شما نیز می توانید با خرید آویرا از محصولات بسیار قدیمی و مفید این شرکت استفاده کنید.

در سال 2013 مدیرعامل و مؤسس این شرکت Tjark Auerbach از سمت خود استعفا داد اما کماکان سهام خود در این شرکت را دست‌نخورده باقی گذاشت. این شرکت در این سال تمرکز اصلی خود را بر فراهم آوردن بستری امن در پلتفرم‌های iOS و ویندوز قرارداد.که با سیل خرید آنتی ویروس avira از طرف کاربران مواجه شد.

با خرید اویرا می توانید از محصولات امنیتی این شرکت که دارای محدوده وسیع و جامعی از محصولات برای كاربران خانگی و موبایل تا شبكه‌های بزرگ از جمله ضدویروس برای سرورهای ویندوز، یونیكس، سولاریس، ضدویروس برای دروازه‌های اینترنت SQUID و ISA را در بر میگیرد استفاده کنید. با خرید لایسنس اویرا که ارائه‌كننده محصولات امنیت ایمیل سرورها (ضدویروس و ضداسپم) برای كلیه ایمیل سرورها از جمله ایمیل سرورهای یونیكس و Exchange است و همچنین برای سرورهای پرتال مانند sharepoint نیز قابل استفاده می‌باشد خود را ایمن کنید.

با خرید آنتی ویروس avira از پشتیبانی عالی برای مراقبت از سیستم در برابر ویروس‌ها و تروجان ها و بدافزارها برخوردار باشید. تنظیمات و مدیریت آنتی‌ویروس از طریق کنسول مدیریتی آویرا (SMC) نیز به‌صورت متمرکز و یکپارچه در کل شبکه قابل انجام می‌باشد. با خرید آنتی ویروس اویرا که فوق‌العاده سبک و قدرتمند بوده و هیچ‌گونه سربار اضافی روی سیستم‌ها ایجاد نمی کند، همیشه ایمن بمانید. با استفاده از تکنولوژی AHeAD، قادر به شناسایی ویروس‌های ناشناخته جدید می‌باشد و این درحالی است ‌که قابلیت بروز رسانی روزانه را نیز دارا می باشد.

ارزیابی قبل از خرید آویرا

نتیجه ارزیابی را قبل از خرید آنتی ویروس avira ببینید.

مقایسه آنتی ویروس -
avtest موسسه AV-Test یکی از وب سایت های مرجع در زمینه سنجش و مقایسه آنتی ویروس ها است. این موسسه آزمایشات مختلفی از دید فنی، کارایی و کیفیت بر روی نسخه های مختلف آنتی ویروس ها از جمله خانگی، شرکتی و نسخه موبایل انجام میدهد.شما برای خرید اویرا بهتر است در ابتدا این مطلب را مطالعه کنید تا بتوانید از انتخاب خود قبل از خرید آنتی ویروس avira مطمئن باشید.


نسخه های خانگی اویرا

امتیاز حفاظت(Protection): کسب امتیاز 6 از 6
این تست به تشخیص و مقابله با بدافزار های ناشناخته و جدید (0-روز) از طریق وب و ایمیل همچنین تشخیص و مقابله حملات بد افزارهای مخرب کشف شده در 4 هفته اخیر می پردازد.

امتیاز بازده(Performance): کسب امتیاز 6 از 6
در این تست میزان تاثیر آنتی ویروس بر کاهش سرعت سیستم بررسی میشود.


امتیاز کاربرد(Usability):کسب امتیاز 6 از 6

در این تست تاثیر نرم افزار امنیتی بر روی قابلیت استفاده از کل کامپیوتر سنجیده میشود.

نسخه اندروید اویرا

امتیاز حفاظت(Protection): امتیاز 5.5 از 6
این تست به تشخیص و مقابله با بدافزار های ناشناخته و جدید (0-روز) از طریق وب و ایمیل همچنین تشخیص و مقابله حملات بد افزارهای مخرب کشف شده در 4 هفته اخیر می پردازد.

امتیاز کاربرد(Usability): امتیاز 6 از 6
در این آزمون تاثیر نرم افزار امنیتی بر روی قابلیت استفاده از دستگاه سنجیده میشود.

خرید لایسنس اویرا -
malware

تست مقابله با بد افزار: (Malware Test) بدافزار به کدهای مخربی گفته می شود که در قالب یک برنامه اعمال مخرب و مضر انجام می دهد و به سیستم آسیب می رساند. ویروس، کرم، روت کیت، تروجان و ... همگی در دسته بدافزار قرار می گیرند.

خرید آنتی ویروس اویرا - مقایسه

تست حفاظت از سیستم در دنیای واقعی (Real-World Protection Tests): این تست به بررسی نحوه عملکرد آنتی ویروس در یک بازه زمانی مشخص و نسبتا طولانی، در یک محیط پویا می پردازد. در اخرین گزارش این وب سایت اویرا امتیاز 100% را بدست آورده است.

نتیجه ارزیابی مرکز بولتن ویروس “Virus Bulletin”

یکی از معتبرترین مراکز مستقل مقایسه و بررسی کننده توانمندی های نرم افزارهای امنیتی، مرکز بولتن ویروس به آدرس اینترنتی virusbtn.com می باشد که بیش از 12سال در این زمینه فعالیت داشته و هر دو ماه یکبار با فراخوانی شرکت های تولید کننده نرم افزارهای امنیتی اقدام به ارزیابی و بررسی آنها می نماید.

در صورتی که نرم افزارهای مذکور موفق به شناسایی و آشکارسازی کلیه ویروس های “In The Wild” (گردآوری شده تا زمان تست) گردند به آنها نشان “VB100%” اعطا می نماید، تعداد نشانهای دریافتی برای هر شرکت بیانگر توانمندی نرم افزارهای امنیتی آن در آشکارسازی ویروسها


می باشد و در صورتی که نرم افزاری موفق به شناسایی کامل ویروسهای مذکور نگردد نشان “Failed” یا عدم موفقیت دریافت می کند.

همچنین اگر شرکتی تمایل به حضور در آزمون های هر دوره را نداشته باشد عنوان “No Entry” به معنای عدم حضور را به خود اختصاص می دهد.

محصولات امنیتی اویرا نشان "VB100%" را دریافت نموده است. شما نیز با خرید آویرا می توانید خود را در این افتخار شریک کنید و این را بدانید که با استفاده از آن از یکی از بهترین محصولات دنیا استفاده خواهید کرد.

ویژگی محصولات آنتی ویروس اویرا

 • حفاظت تکنولوژی ابری: با خرید آنتی ویروس اویرا به اسکن فایل های ناشناخته برای تشخیص نرم افزارهای مخرب و سوء استفاده کننده کمک شایانی می کنید.
 • محافظت از ایمیل: ایمیل ها را برای بررسی سلامت لینکها و تشخیص فایل پیوست شده آلوده اسکن می کند.
 • آویرای هوشمند سیستم را تعمیر می کند: با خرید آنتی ویروس avira تعمیرات تمام آسیب های ناشی از نرم افزارهای مخرب روی فایل ها به صورت خودکار انجام می شود.
 • دفاع شخصی: با خرید آویرا از نفوذ نرم افزارهای مخرب اعم از تغییر در آنتی ویروس و یا حتی از کار انداختن آن جلوگیری کنید.
 • هوش مصنوعی هوشمند: آنتی ویروس اویرا با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق از شما در برابر حملات محافظت می کند،پس با خرید اویرا همیشه ایمن بمانید.
 • حفاظت آنلاین امنیت وب: با خرید لایسنس اویرا می توانید فایل های مخرب دانلود شده در کامپیوترتان را بلاک کنید.
 • فناوری ضد بات نت: با خرید اویرا از نفوذ هکرها در برابر به کنترل گرفتن مخفیانه کامپیوترتان جلوگیری کنید. (از طریق ربودن بات نت)
 • حفاظت از شبکه: با خرید آنتی ویروس avira و اسکن دائم ترافیک شبکه در تمامی پورت های کامپیوترتان از تهدیدات مخرب جلوگیری کنید.
 • تراکنشهای مالی / خریدهای اینترنتی امن :با خرید آویرا امکان محافظت بانکی ازکارت اعتباری و جزئیات محرمانه تان را داشته باشید.
 • سپر PUA: با خرید آویرا به تشخیص ارتباط بالقوه برنامه های ناخواسته پنهان در درون نرم افزارهای قانونی و اورجینال کمک کنید.
 • سرعت سیستم: با خرید آنتی ویروس اویرا، افزایش سرعت بارگذاری سیستم را خواهید داشت، این کار با کنترل برنامه های موجود در Startup صورت می گیرد .
 • کنترل فایروال: تضمین می کند که فایروال ساخته شده توسط مایکروسافت فعال بماند و به فعالیت خود ادامه دهد و فعالیتهای مشکوک و مخرب را بلاک کند، با خرید آنتی ویروس اویرا فایروال خود را کنترل کنید.

با خرید اویرا اینترنت سکوریتی که پیشرفته تر از آنتی ویروس اویراست از سیستم خود حفاظت کنید. اینترنت سکوریتی علاوه بر ویژگی های ذکر شده برای آنتی ویروس اویرا، ویژگی های زیر را نیز دارا می باشد:

 • دیوار آتشین (firewall): با خرید اویرا دیوار آتشین را کاربرپسند تر و با امنیت بیشتری مدیریت کنید.
 • تمیز کننده فایل های ناخواسته ( Junk File): با خرید آویرا خرید با تعیین محل و حذف فایل های باطل شده ، تکراری و فایل های خالی کمک شایانی به ما می کند.
 • پاره پاره کننده فایل: با خرید لایسنس اویرا فایل ها بعد از حذف غیر قاابل بازیابی کنید.
 • بوت بهینه ساز: با خرید لایسنس اویرا زمان راه اندازی سیستم را بهبود ببخشید.
 • رمزگذاری فایل: فایل های ذخیره شده خود را با رمز گذاری دور از دسترس دیگران قرار دهید و این کار را با خرید آنتی ویروس avira تجربه کنید.
 • پاک کننده حریم شخصی: با خرید اویرا تاریخچه سیستم، گشت و گذارها، انبارهای وب، کوکی ها، و سایر داده های مرورگر را به راحتی پاک کنید.
 • Defrag کردن دیسک و رجیستری: با این کار به جمع و جور ترشدن، کاهش مدت زمان لازم برای باز کردن و ذخیره فایل های سیستمی در دیسک و رجیستری کمک می کند، این بهبود سیستم را پس از خرید لایسنس اویرا و نصب آن تجربه کنید.
 • تمیز کننده رجیستری: با خرید آویرا ورژن جدید به شناسایی و تمیز کردن خطاهای رجیستری کمک کنید.
 • نرم افزار حذف برنامه: با خرید اویرا با سرعت، به راحتی و به طور دائم حذف برنامه های نصب شده بر روی سیستم را انجام دهید.

تلفن های هوشمند با امکاناتی مانند برنامه های دسترسی به وب، مدیا و برنامه های ارتباطی،توسط کمپانی های متفاوتی ساخته می شوند. ممکن است شما اطلاعات حساسی مثل دفترچه تلفن، پیامکها، عکس ها، پسوردها، و… روی گوشی خود داشته باشید. با این حساب، برقراری امنیت و محافظت از آن ها ضروری به حساب می آید. با خرید اویرا نسخه موبایل سکوریتی و نصب آن بر روی موبایل یا تبلت اندرویدی خود امنیت آنها را حفظ خواهید کرد.

 • اسکنر آنتی ویروس avira : با خرید آنتی ویروس اویرا نسخه موبایل اسکن خودکار برنامه ها و فایل هایی که در موبایل خود ذخیره می کنید را فقط با یک کلیک تجربه کنید.
 • بروزرسانی دائم برنامه: امکان به روز رسانی مکرربرنامه با آخرین فایل ها با خرید لایسنس اویرا.
 • قفل کردن نرم افزارها: با خرید آویرا با انتخاب یک پین کدبه انتخاب شمااجازه باز شدن برنامه را می دهد، که امکان ایجاد حریم خصوصی و کنترل توسط والدین را برای شما ایجاد می کند.
 • ضد سرقت: با خرید اویرا از دسترسی غیر مجاز به برنامه ها جلوگیری کنید و از راه دور گوشی را قفل کنید.
 • لیست سیاه: : با خرید آویرا، مسدود کردن و یا رفع انسداد تماس ها، پیامکها به هر تعداد و از هر شماره ای امکان پذیر می باشد.
 • ایجاد امنیت مرورگرها: با خرید اویرا به مسدود کردن وبسایت های آلوده و فیشینگ ها بپردازید.
 • تماس با مالک موبایل: با خرید لایسنس اویرا به راحتی موبایل خود را توسط گوشی دیگری تنهابا یک کلیک پیدا می کنید.
 • حفاظت از هویت: با خرید لایسنس اویرا و نصب آن می توانید موبایلتان، یا لیست اشخاص ایمیلهای تان را برای جلوگیری از هک شدن بررسی کنید.
 • تلفن یاب: ردیابی تلفن همراه شما روی نقشه و آژیر با صدای بلند برای قرار دادن موبایل شما در جای دیگر فقط با خرید اویرا امکان پذیر می باشد.( در هنگام دزدیده شدن)

ویدئوهای آموزشی خرید آنتی ویروس اویرا

مرکزش ویدیوهای آموزشی مختلفی را تهیه و منتشر نموده است. در صورتیکه خرید لایسنس اویرا را انجام داده اید، می توانید به تماشای ویدیو های مرتبط با آنتی ویروس اویرا را بنشینید و اطلاعات کامل تری به دست بیاورید

متداول ترین سوالات کاربران اویرا

1

نحوه نصب پس از خرید آنتی ویروس اویرا

جهت نصب اویرا با مرکزش همراه باشید.
2

پس از خرید آنتی ویروس avira چگونه به طور موقت آن را غیرفعال کنیم؟

برای این منظور ابتدا بر روی آیکون اویرا در taskbar کلیک کنید.سوالات متداول آنتی ویروس اویراسپس تیک گزینه های زیر را بردارید.
 • Enable Real-Time Protection
 • Enable Mail Protection
 • Enable Web Protection
 • Enable Windows Firewall
سوالات متداول آنتی ویروس اویرابه این ترتیب آنتی ویروس اویرا غیرفعال می شود.پس به راحتی می توانید پس از خرید آویرا آن را غیرفعال کنید.
3

چگونگی رفع بلوکه یا اعتمادسازی (Trust) برنامه های جانبی پس از خرید آویرا

برای رفع بلوکه یا اعتمادسازی برنامه های جانبی پس از خرید لایسنس اویرا از ستون سمت پنجره گزینه System Scanner را بزنید.

سوالات متداول آنتی ویروس اویرا

در این مرحله بر روی گزینه Configuration کلیلک کنید.

سوالات متداول آنتی ویروس اویرا

در این مرحله گزینه Exceptions را انتخاب و طبق تصویر عمل نمایید.

سوالات متداول آنتی ویروس اویرا

در این پنجره می توانید برنامه موردنظر را انتخاب کرده و سپس ok را بزنید.

سوالات متداول آنتی ویروس اویرا

بر روی دکمه Add کلیلک نمایید.

سوالات متداول آنتی ویروس اویرا

در آخر بر روی ok کلیلک کنید.

سوالات متداول آنتی ویروس اویرا خرید آویرا
4

چرا مراحل نصب و آپدیت، پس از خرید آنتی ویروس اویرا به طور کامل انجام نمی شود؟

تنظیمات ساعت و تاریخ  سیستم ، باید به میلادی و به روز باشد. البته ساعت به کشور خودمان (تهران) می توانید تنظیم کنید. جهت آموزش  به تنظیمات ساعت و تاریخ مراجعه نمایید.
5

محدودیت نصب پس از خرید لایسنس اویرا

محدودیت نصب محصولات پس از خرید آنتی ویروس avira سه مرتبه می باشد.
خرید آنتی ویروس اویرا
4.9 امتیاز از 32 رای