خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

آنتی ویروس بیت دیفندر بیت دیفندر توتال سکیوریتی لایسنس بیت دیفندر انتی ویروس بیت دیفندر ویروس کش بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر

آنتی ویروس بیت دیفندر 2017 بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2017 لایسنس بیت دیفندر 2017 انتی ویروس بیت دیفندر 2017 ویروس کش بیت دیفندر 2017 اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر 2017خرید آنتی ویروس بیت دیفندر خرید بیت دیفندر توتال سکیوریتی خرید لایسنس بیت دیفندر خرید انتی ویروس بیت دیفندر خرید ویروس کش بیت دیفندر خرید اینترنت سکیوریتی بیت دیفندرخرید آنتی ویروس بیت دیفندر تهران خرید بیت دیفندر توتال سکیوریتی تهران خرید لایسنس بیت دیفندر تهران خرید انتی ویروس بیت دیفندر تهران خرید ویروس کش بیت دیفندر تهران خرید اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر تهرانخرید آنتی ویروس بیت دیفندر شیراز خرید بیت دیفندر توتال سکیوریتی شیراز خرید لایسنس بیت دیفندر شیراز خرید انتی ویروس بیت دیفندر شیراز خرید ویروس کش بیت دیفندر شیراز خرید اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر شیرازخرید آنتی ویروس بیت دیفندر اصفهان خرید بیت دیفندر توتال سکیوریتی اصفهان خرید لایسنس بیت دیفندر اصفهان خرید انتی ویروس بیت دیفندر اصفهان خرید ویروس کش بیت دیفندر اصفهان خرید اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر اصفهانخرید آنتی ویروس بیت دیفندر مشهد خرید بیت دیفندر توتال سکیوریتی مشهد خرید لایسنس بیت دیفندر مشهد خرید انتی ویروس بیت دیفندر مشهد خرید ویروس کش بیت دیفندر مشهد خرید اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر مشهدخرید آنتی ویروس بیت دیفندر اهواز خرید بیت دیفندر توتال سکیوریتی اهواز خرید لایسنس بیت دیفندر اهواز خرید انتی ویروس بیت دیفندر اهواز خرید ویروس کش بیت دیفندر اهواز خرید اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر اهواز

خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

بهترین محصولات آنتی ویروس بیت دیفندر

شرکت Bitdefender ارائه دهنده محصولات امنیتی، از سال 2001 با نام Bitdefender به توسعه حفاظت آنلاین خود پرداخت. این شرکت از ابتدای تاسیس، استانداردهای جدیدی را برای پیشگیری از تهدیدات و تولید ابزارهای کشف و پاکسازی ویروس ها تدوین نمود بطوری که هم اکنون این شرکت ارائه دهنده برترین تکنولوژی های شناسایی تهدیدات امنیتی سایبری می باشد. شرکت Bitdefender با کمک محصولات و فناوری های برتر خود، توانست به سرعت جایگاه خود را در بین تولیدکنندگان محصولات امنیتی پیدا کرده و رتبه نخست را در میان آن ها کسب کند.

ورود بیت دیفندر به بازارهای بین المللی با افتتاح شعب این شرکت در کشورهای انگلستان، آمریکا، آلمان، فرانسه و اسپانیا آغاز شد و پس از مدتی دفاتر منطقه ای آن در آسیا و خاور میانه تاسیس گردید. هم اکنون شرکت بیت دیفندر دارای نمایندگان معتبری در بیش از 120 کشور دنیا از جمله ایران می باشد که تحت کنترل و نظارت دفاتر منطقه ای به فروش محصولات امنیتی این شرکت در حوزه های مختلف خانگی و سازمانی مشغول هستند.

شعاري که بيت ديفندر آن را به حقيقت تبديل کرده است: بهترين حفاظت، بهترين اجرا و سرعت در عملکرد

شرکت آنتی ویروس Bitdefender ارائه دهنده محصولات امنیتی، در سال 1996 فعالیت خود را در کشور رومانی آغاز کرد. پیش از  بیت دیفندر، نام این شرکت AVX Anti-Virus Expert بود و از سال 2001، با نام بیت دیفندر به توسعه حفاظت آنلاین خود پرداخت. در همان سال اولین آنتی ویروسی بود که با ادغام محصول خود با firewall به ارائه فایروال نرم افزاری پرداخت.

در سال 2003 اولین آنتی ویروسی که محصول تجاری آنتی ویروس را برای لینوکس عرضه کرد،  آنتی ویروس بیت دیفندر بود. بيت ديفندر در سال 2006 ميلادي تکنولوژي منحصر به فرد خود یعنی همان سیستم پیشرفته شناسائی بد افزارها مبتنی بر هوش مصنوعی( B-HAVE ) که تکنولوژي تحليل رفتار نرم افزارها مي باشد را توسط محصولات خود به جهانيان ارائه نمود.

در سال 2007 بيت ديفندر با سرمايه گذاري عظيمي توسط شرکت هاي سرمايه گذاري روماني و اتحاديه اروپا طرح توسعه خود را تکميل نمود. بيت ديفندر با ابداع تکنولوژي هاي جديد موفق به کسب جوايز بين المللي زيادي از جمله checkmark, ICSA lab, Virus Buleti, AV-test.org, IST prze گرديده است. ديگر تکنولوژي هاي انحصاري بيت ديفندر Neu Net و Image Filter مي باشند که با بکارگيري آنان شناسائي هرزنامه هاي ميل سرورهای اين محصولات در زمره بهترين محصولات سال 2007 قرار گرفت. همچنين در همان سال تکنولوژي ضد ويروس جهت موبايل و PDA توسط آنتی ویروس بيت ديفندر ارائه شد.

در سال 2009 بیت دیفندر اولین نسخه از کنترل فعال ویروس Active Virus Control وBitdefender Quickscan یا همان سریعترین راه برای اسکن سیستم های رایانه ای را ارائه نمود. سال بعد با ساخت تکنولوژی Bitdefender SafeGo! به محافظت از اکانت های فیس بوک پرداخت. در سال 2011 این شرکت با بهبود موتور اصلی آنتی ویروس بیت دیفندر، منابع سیستم را بسیار کمتر از گذشته درگیر کرد و همانند گذشته سنگین نبود و باعث کندی سیستم نمی شد.

در سال 2012 آنتی ویروس بیت دیفندر موفق به دریافت بهترین آنتی ویروس سال با ارائه برترین راهکارهای امنیتی شد. بر اساس این گزارش نسخه Internet Security 2012 شرکت بیت دیفندر در آزمون Protection Test همان سال با کسب %99.6 میزان توانمندی در تشخیص و از بین بردن نرم افزار های مخرب و ویروس ها به مقام اول دست یافت. آنتی ویروس های G DATA و Kaspersky نیز با کسب امتیاز %99.5 و %99.4به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر با ارائه بهترین حفاظت در مقابل تروجان ها، بدافزارها و هرزنامه ها بسیار معروف و معتبر می باشد. این شرکت با کسب جایزه های متعدد و متوالی در چند سال اخیر و کسب مقام نخست در بین نرم افزار ها بسیار در میان کاربران اینترنتی شهره است.

از زمان تاسیس، بیت دیفندر، در یک سیر صعودی همواره سعی کرده است تا در محدوده تاثیر گذارترین نرم افزارهای امنیتی قرار داشته باشد. بیت دیفندر یکی از سه برترین صاحب تکنولوژی در حوزه ضد هرزنامه می‌باشد که توانسته هر ۱۲ جایزه برترین‌های حوزه ضدهرزنامه را بدست آورد. همچنین نرم‌افزار بیت دیفندر به بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی بومی سازی شده است. محصولات خانگی بیت دیفندر از اکثرسیستم عامل های به روز دنیا پشتیبانی می‌کند. موبایل سکیوریتی بیت دیفندر آنتی ویروس هوشمند و امنیت وب را برای دستگاه‌هایی که اندروید روی آنها اجرا می‌شود فراهم می‌کند. فناوری اسکن ابری (cloud) آن حتی آخرین تهدیدها را شناسایی می نماید.

همچنین آنتی ویروس بیت دیفندر نیازمندی‌های برنامه‌های کاربردی را برای دسترسی به اینترنت و یا داده‌های خصوصی ارائه کرده و به کاربر کمک می‌کند درباره امنیت حریم خصوصی و داده‌های خود، انتخاب‌های آگاهانه‌تری انجام دهد. راهکارهای سازمانی بیت دیفندر می‌تواند از سیستم‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها در مقابل حملات با بکاربردن توانایی بیت دیفندر در شناسایی و جلوگیری از عملکرد ویروس‌های شناخته شده و نیز تهدیدات کاملا جدید ، محافظت نماید. آسانی در نصب و مدیریت، از راهکارهای امنیتی بیت دیفندر در حوزه سازمانی ، محصولی ساخته تا بتوان با وضوح بیشتری وضعیت شبکه را بررسی کرد و علاوه بر آن همزمان دستورات مدیریتی حفاظت از داده‌ها را نیز پیاده سازی نمود.

خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

شرکت Bitdefender با برترین راه حل های امنیتی در بیش از 120 کشور دنیا از فعالیت های دیجیتال بیش از 500 میلیون کاربر خانگی و شرکت های بزرگ محفاظت می کند. فروشگاه آنلاین آنتی ویروس مرکزش ارائه دهنده لایسنس اورجینال محصولات امنیتی آنتی ویروس بیت دیفندر در نسخه های خانگی، شرکتی و موبایل بستری امن و قابل اطمینان برای فروش آنتی ویروس بیت دیفندر فراهم نموده است که شرکت های بزرگ و کوچک، کسب و کارها و کاربران خانگی می توانند با توجه به نیاز، آنتی ویروس بیت دیفندر مورد نظر خود را تهیه کرده و از خدمات فروشگاه مرکزش از جمله تمدید محصولات خریداری شده قبلی با 30 درصد تخفیف و پشتیبانی آنی و … استفاده نمایند.

ارزیابی قبل از خرید آنتی ویروس bitdefender

نتیجه ارزیابی را قبل از خرید آنتی ویروس بیت دیفندر ببینید

موسسه AV-Test یکی از وب سایت های مرجع در زمینه سنجش و مقایسه آنتی ویروس ها است. این موسسه آزمایشات مختلفی از دید فنی، کارایی و کیفیت بر روی نسخه های مختلف آنتی ویروس ها از جمله خانگی، شرکتی و نسخه موبایل انجام میدهد.شما برای خرید آنتی ویروس بیت دیفندر بهتر است در ابتدا این مطلب را مطالعه کنید.


نسخه های خانگی بیت دیفندر

امتیاز حفاظت(Protection): کسب امتیاز 6 از 6
این تست شامل تشخیص و مقابله با بدافزار های ناشناخته و جدید (0-روز) ازطریق وب وایمیل همچنین تشخیص و مقابله حملات بدافزارهای مخرب کشف شده در 4 هفته اخیرمیباشد.

امتیاز بازده(Performance): کسب امتیاز 5.5 از 6
در این تست میزان تاثیر آنتی ویروس بر کاهش سرعت سیستم بررسی میشود.


امتیاز کاربرد(Usability):کسب امتیاز 6 از 6

در این تست تاثیر نرم افزار امنیتی بر روی قابلیت استفاده از کل کامپیوتر سنجیده میشود.

نسخه اندروید بیت دیفندر

امتیاز حفاظت(Protection): امتیاز 6 از 6
این تست به تشخیص و مقابله با بدافزار های ناشناخته و جدید (0-روز) از طریق وب و ایمیل همچنین تشخیص و مقابله حملات بد افزارهای مخرب کشف شده در 4 هفته اخیر می پردازد.

امتیاز کاربرد(Usability): امتیاز 6 از 6
در این آزمون تاثیر نرم افزار امنیتی بر روی قابلیت استفاده از دستگاه سنجیده میشود.


تست مقابله با بد افزار: (Malware Test) بدافزار به کدهای مخربی گفته می شود که در قالب یک برنامه اعمال مخرب و مضر انجام می دهد و به سیستم آسیب می رساند. ویروس، کرم، روت کیت، تروجان و ... همگی در دسته بدافزار قرار می گیرند.


تست حفاظت از سیستم در دنیای واقعی (Real-World Protection Tests): این تست به بررسی نحوه عملکرد آنتی ویروس در یک بازه زمانی مشخص و نسبتا طولانی، در یک محیط پویا می پردازد. در اخرین گزارش این وب سایت بیت دیفندر امتیاز 100% را بدست آورده است..

نتیجه ارزیابی مرکز بولتن ویروس “Virus Bulletin”

یکی از معتبرترین مراکز مستقل مقایسه و بررسی کننده توانمندی های نرم افزارهای امنیتی، مرکز بولتن ویروس به آدرس اینترنتی virusbtn.com می باشد که بیش از 12سال در این زمینه فعالیت داشته و هر دو ماه یکبار با فراخوانی شرکت های تولید کننده نرم افزارهای امنیتی اقدام به ارزیابی و بررسی آنها می نماید.

در صورتی که نرم افزارهای مذکور موفق به شناسایی و آشکارسازی کلیه ویروس های “In The Wild” (گردآوری شده تا زمان تست) گردند به آنها نشان “VB100%” اعطا می نماید، تعداد نشانهای دریافتی برای هر شرکت بیانگر توانمندی نرم افزارهای امنیتی آن در آشکارسازی ویروسها می باشد.


در صورتی که نرم افزاری موفق به شناسایی کامل ویروسهای مذکور نگردد نشان “Failed” یا عدم موفقیت دریافت می کند. همچنین اگر شرکتی تمایل به حضور در آزمون های هر دوره را نداشته باشد عنوان “No Entry” به معنای عدم حضور را به خود اختصاص می دهد.

محصولات امنیتی بیت دیفندر نشان "VB100%" را بارها دریافت نموده است.

که شرکت ما با فروش آنتی ویروس بیت دیفندر بسیار به خود افتخار می کند.

ویژگی محصولات آنتی ویروس بیت دیفندر

بدون نگرانی با خرید آنتی ویروس bitdefender به بانکداری آنلاین بپردازید. این آنتی ویروس دارای یک مرورگر زرهی می باشد که تراکنش های آنلاین شما را امن می نماید، از کلاهبرداری اینترنتی و جعل جلوگیری می کند. همچنین کیف پول امن بیت دیفندر، به هنگام خرید آنلاین اطلاعات کارت اعتباری شما را بصورت خودکار پر می کند.

 • حالت نجات: اگر نتوان برخی تهدیدات الکترونیکی مثل روت کیت ها را از روی سیستم عامل پاکسازی نمود، با خرید آنتی ویروس بیت دیفندر این کار به راحتی انجام می شود، سیستم راه اندازی مجدد می شود و به حالت نجات وارد می در این حالت می توان روت کیت ها را پاکسازی نموده و سیستم را بازیابی نمود.
 • کنترل ویروس فعال:با خرید آنتی ویروس bitdefender به یک فناوری شناسایی ویروس پویا و فعال دست پیدا می کنید که در هر لحظه رفتار پردازش های در حال اجرای سیستم را کنترل کرده و هر گونه رفتار مشکوک آنها را شناسایی می کند.
 • داشبورد آنلاین: بعد از خرید آنتی ویروس بیت دیفندر، داشبورد MyBitdefender به شما این امکان را می دهد که بصورت آنلاین به این نرم افزار دسترسی داشته و آن را اسکن کنید، همچنین وضعیت امنیتی هر دستگاه را کنترل کرده و با پشتیبانی تماس بگیرید.
 • مدیریت از راه دور: در دستگاه هایی که مجهز به آنتی ویروس بیت دیفندر می باشند، می توانید دستگاه خود را با استفاده از MyBitdefender بصورت مجتمع از هر نقطه و از راه دور کنترل کرده و آن را اسکن کنید و مشکلات امنیتی بوجود آمده را برطرف نمایید.
 • امن کننده USB: اگر نصب آنتی ویروس بیت دیفندر را به خوبی انجام داده باشید، بیت دیفندر به هنگام اتصال حافظه های USB و فلش درایوها به سیستم، از اجرای خودکار فایل ها جلوگیری می کند و مانع آلوده شدن سیستم می شود. از این پس دیگر نگران فلش های آلوده نباشید.
 • اسکنر آسیب پذیری سریع توسعه یافته: با یک کلیک بر روی آنتی ویروس بیت دیفندر، اسکنر آسیب پذیری، اطلاعات کاملی را در خصوص نرم افزارهای آسیب پذیر و غیر فعال، وصله های مورد نیاز ویندوز و اشکالات موجود در تنظیمات سیستم در اختیار شما قرار می دهد.
 • ویجت امنیتی: بعد از خرید آنتی ویروس bitdefender، به شما این امکان داده می شود که تمامی مسایل امنیتی را از روی دسکتاپ خود پیگیری کنید. همچنین به سادگی می توانید فایلی را برای اسکن بکشید و روی دسکتاپ قرار دهید.
 • محفاظت در برابر باج افزار :با خرید آنتی ویروس بیت دیفندر شما می توانید اسناد حساس خود را تحت مراقبت های ویژه از برنامه های رمزگذاری مخرب قرار دهید تا هرگونه باج افزار جدید یا ناشناس را شناسایی و بلاک کند.
 • گزارشات امنیتی: بیت دیفندر وضعیت امنیتی سیستم را در هفته گذشته نمایش می دهد. همچنین گزارشی از مسائلی که از ابتدای نصب آنتی ویروس بیت دیفندر برطرف شده اند مثل فضای آزاد شده در دیسک، فضای باقیمانده و نیز برنامه های کاربردی بهبود یافته در اختیار قرار می دهد.
 • پروفایل شخصی: با با خرید آنتی ویروس bitdefender دارای پروفایل مشخصی برای کار کردن، بازی کردن و تماشای فیلم می شوید و بصورت خودکار رفتار کاربر تشخیص داده شده و از مزاحمت سایر نرم افزارها جلوگیری می کند.
 • خلبان خودکار: آنتی ویروس بیت دیفندر تصمیمات درست امنیتی را بجای کاربر اتخاذ کرده و کار با نرم افزار را ساده می کند. این بدان معناست که هیچ پیغام و پنجره و تنظیمات اضافی برای کاربر نمایش داده نمی شود.
 • امنیت در شبکه های اجتماعی: شما به دوستانتان اطمینان دارید، اما آیا به کامپیوترهای آنها نیز اطمینان دارید؟ با با خرید آنتی ویروس bitdefender از خودتان و دوستانتان در برابر تهدیداتی که می خواهند از اعتماد بین شما سوء استفاده کنند محافظت کنید.
 • محافظت در شبکه های اجتماعی: بیت دیفندر با استفاده از فناوری Safegoبا اسکن کردن لینک هایی که در شبکه های اجتماعی از سوی دوستانتان ارسال می شود و کنترل تنظیمات حریم خصوصی از شما در برابر این تهدیدات محافظت می کند.
 • اخطار در کلاهبرداری های اینترنتی:با خرید آنتی ویروسbitdefender قبل از باز نمودن هر لینک در جستجوگرهایی مثل گوگل و بینگ امنیت آنها را بررسی می شود و اجازه دسترسی به صفحات آلوده را نمی دهد.
 • حفظ حریم خصوصی جامع: تهدیدات زیادی وجود دارند که امنیت حریم خصوصی شما را تحت تاثیر قرار می دهند. هکرها می توانند ایمیل، مسنجر و یا سایر فعالیت های شما در محیط وب را مورد هدف قرار دهند. با نصب MyBitdefender، با همه این تهدیدات مقابله کرده و با مجموعه ای از ابزارهای امنیتی داده هایتان را محافظت کنید.
 • کیف پول امن: با خرید آنتی ویروس بیت دیفندر از قابلیت کیف پول امن آن استفاده نمایید، این کیف پول در واقع یک ابزار امنیتی است که با وارد کردن خودکار اطلاعات کارت اعتباری شما به هنگام خریدهای اینترنتی، سرعت و امنیت در خرید کردن را بالا می برد. همچنین این کیف می تواند سایر اطلاعات امنیتی شما از جمله نام، کلمه رمز، ایمیل ها و مسنجرهای مختلف را در خود ذخیره کند.
 • خرد کننده فایل:با خرید آنتی ویروس بیت دیفندر این اطمینان را حاصل کنید، که هیچ نشانی از فایل های محرمانه شما پس از پاکسازی بر روی سیستم باقی نمی ماند و این اطلاعات به هیچ وجه قابل بازیابی نمی باشد.
 • محافظ داده های خصوصی: با خرید آنتی ویروس bitdefender ، از خارج شدن اطلاعات خصوصیتان مثل شماره کارت اعتباری، اطلاعات هویتی و غیره از سیستم جلوگیری کنید.
 • جلوگیری از حملات فیشینگ: حمله فیشینگ زمانی اتفاق می افتد که هکرها با جعل صفحات اینترنتی، مثل صفحه بانک سعی در سرقت اطلاعات با ارزش شما دارند، که با خرید آنتی ویروس بیت دیفندر به صورت خودکار این صفحات آنالیز و بلاک می شوند.
 • ذره بنیادی بیت دیفندر :این تکنولوژی منحصر به فرد با خرید آنتی ویروس bitdefender فعال می شود و به انطباق سخت افزار و نرم افزار برای پیکربندی بهتر سیستم و صرفه جویی در منابع محاسباتی و بهبود سرعت و عملکرد کمک می کند.
 • حالت باتری: با خرید آنتی ویروس بیت دیفندر از ویژگی هوشمندی که موجب صرفه جویی در عمر باتری برای لپ تاپ و تبلت می شود بهره می برید. این قابلیت به طور موقت باعث افزایش سرعت تنظیمات سیستم از قبیل صفحه نمایش، خنک کننده، به روز رسانی های سیستم و بلوتوث می شود.

در نهایت بیت دیفندر دارای سرعت اسکن بی سابقه بوده و از کندی سیستم جلوگیری می کند، در عین حال بیشترین میزان محافظت و شناسایی را داراست.

اینترنت سکوریتی علاوه بر تمام ویژگی هایی که در آنتی ویروس بیت دیفندر ذکر شد، قابلیت های زیر را هم در خود جای داده است:

 • آنتی ویروس ضد جاسوسی
 • مجهز به تکنولوژی هوشمند اسکن، مبتنی بر فن آوری ابری
 • بهترین محافظ و آنتی ویروس در حوزه خانگی
 • انجام تمامی امور مربوط به اسکن لحظه ای ویروس ها و به روز رسانی نرم افزار به صورت خودکار با استفاده از قابلیت Autopilot
 • سازگار با پردازش های مختلف از جمله بازی، پخش فیلم و…
 • افزایش سرعت بارگذاری سیستم با کنترل برنامه های موجود در Startup
 • قابلیت اسکن خودکار
 • امکان پاک سازی رجیستری و اطلاعات اضافی سیستم با ابزار Tune Up
 • پرداخت امن
 • مدیریت حرفه ای پسوردها
 • تهیه خودکار گزارش های امنیتی
 • محافظت از سیستم در برابر انواع باج افزار یا Ransomware و پاک سازی سیستم آلوده به آن
 • استفاده از قابلیت firewall به منظور جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و کنترل حملات به سیستم و حتی شبکه های بی سیم
 • با خرید آنتی ویروس بیت دیفندر کنترل دسترسی فرزندان در فضای مجازی به صفحات اینترنتی با محتوای مورد تایید، محدود کردن استفاده آنها از اینترنت برای ساعت های مشخص، بررسی عملکرد آنها در فیسبوک و مسنجر را بررسی کنید
 • با بیت دیفندر از ورود هرزنامه ها به صندوق پست الکترونیکی با ضد اسپم ابری جلوگیری کنید
 • بهترین محافظت برای 3 سال متوالی و برنده جایزه بهترین آنتی ویروس از مجله PC MAG در سال 2015
 • عدم تاثیرگذاری بر سرعت سیستم، تایید شده توسط موسسه AV-TEST
 • بیت دیفندر سازگار با ویندوز 10

توتال سکوریتی بیت دیفندر همانطور که از نام آن پیداست علاوه بر تمام ویژگی هایی که در آنتی ویروس بیت دیفندر و اینترنت سکوریتی بیت دیفندر بیان کردیم، قابلیت های زیر را هم در خود جای داده است:

 • ضد سرقت : با استفاده از این امکان می توانید از راه دور و از طریق اینترنت لپ تاپ گم شده و یا سرقت شده خود را قفل نموده، اطلاعات حساس آن را پاک کنید و یا مکان آن را بر روی نقشه گوگل مشاهده نمایید.
 • بهبود دهنده سیستم: با خرید توتال سکوریتی بیت دیفندر جایی برای نگرانی از کند شدن سیستم نخواهید داشت، امکان جدیدی در آن گذاشته شده که با یک کلیک سرعت سیستم را بالابرده و فضای بیشتری را روی دیسک شما آزاد می کند.
 • پشتیبان گیری امن: به همراه توتال سکیوریتی 2017 بیت دیفندر میزان 2 گیگابایت فضای امن ذخیره سازی آنلاین بصورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد تا از فایل های مهمتان نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید محتوای این فضا را با تمام کامپیوترهایتان Sync کنید و در هر لحظه به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.
 • رمزنگاری فایل: با بیت دیفندر اطلاعات محرمانه شما رمزگذاری شده و در فضایی امن مورد محافظت قرار می گیرد.
 • بیت دیفندر شناسایی قدرتمند و سریع همه ویروس ها، تروجان ها و بدافزارها و از بین بردن آنها را انجام می دهد
 • سیستم ضد سرقت کم نظیر برای مکان یابی، قفل، فرستادن پیام برای سارق و یا حذف کامل اطلاعات
 • سیستم ابری فوق پیشرفته برای تامین امنیت دستگاه شما در فضای مجازی اینترنت
 • بررسی و رسیدگی به برنامه ها برای تعیین سطح دسترسی اپلیکیشن های نصب شده
 • بیت دیفندر در صورت گم شدن یا دور شدن از موبایل بر روی ساعت هوشمند هشدار می دهد
 • اسکن فایل های موجود در حافظه و بررسی برنامه جدید قبل از نصب
 • بیت دیفندر بدون هیچ تاثیر منفی بر روی عمر باطری موبایل شما

ویدئوهای آموزشی خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

مرکزش ویدیوهای آموزشی مختلفی را تهیه و منتشر نموده است. در صورتیکه خرید آنتی ویروس bitdefender را انجام داده اید، می توانید به تماشای ویدئو های مرتبط با آنتی ویروس بیت دیفندر بپردازید و اطلاعات کامل تری به دست بیاورید
اطلاعات بیشترآنتی ویروس بیت دیفندراینترنت سکوریتی بیت دیفندرتوتال سکوریتی بیت دیفندر
Antivirus
Anti-spyware
Bitdefender Photon
Bitdefender Autopilot
Movie,Work,Games Profile
Startup Optimizer
Quick Vulnerability Scanner
Tune Up
Safe Pay
Password Manager
Security Report
Secure Browsing
Antiransomware
Two-Way Firewall
Parental Control
Antispam
Secure Online Storage. Bitdefender Safebox
Device Anti-Theft
File Encryption
خرید آنتی ویروس خرید اینترنت سکوریتی خرید توتال سکوریتی

آیا آنتی ویروس بیت دیفندر را می پسندید؟


متداول ترین سوالات کاربران بیت دیفندر

1

نحوه نصب پس از خرید آنتی ویروس bitdefender

پس از خرید آنتی ویروس بیت دیفندر جهتنصب آن با مرکزش همراه باشید.
2

رفع بلوکه سازی (Trust) برنامه های جانبی در آنتی ویروس بیت دیفندر چگونه است؟

در Taskbar بر روی آیکون بیت دیفندر کلیک کرده تا وارد نرم افزار شوید. سپس در پنجره آنتی ویروس بر روی Protection کلیک کنید.

بلوکه سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

سپس بر روی دکمه Antivirus که با علامت سپر و چرخ دنده مشخص شده کلیک کنید تا وارد تنظیمات شوید.

بلوکه سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در پنجره جدید ابتدا Exclusions را بزنید. تیک گزینه exclusions for files را گذاشته وسپس بر روی Excluded files and folders کلیک نمایید.

بلوکه سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در مرحله ی بعد بر روی دکمه Add کلیک کنید

بلوکه سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در پنجره جدید ابتدا بر روی دکمه Browse بزنیدو برنامه مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس بر روی Both و در آخر روی دکمه Add بزنید.

بلوکه سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender - خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
3

چرا پس از خرید آنتی ویروس bitdefender که من نسخه 1 ساله آن را تهیه کرده ام در برنامه آن را 30 روزه نمایش می دهد؟

بعد از دریافت کد فعالسازی، به صفحه مربوط به آنتی ویروس بیت دیفندر رفته و در سمت چپ پایین پنجره بر روی دکمه ی 30days left کلیک کنید.

خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

در این مرحله لایسنس را وارد کرده و بر روی دکمه Register Now کلیک کنید. پس از انجام این مرحله اعتبار لایسنس شما اصلاح می شود.

خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender - خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
4

چگونه پس از خرید آنتی ویروس بیت دیفندر می توان فایل ها را به طور کلی از سیستم حذف کرد که قابل بازیابی نباشند؟(File Shredder)

با حذف دائمی فایل ها در آنتی ویروس بیت دیفندر ، دیگر نگران بازیابی اطلاعات حذف شده و سو استفاده از آن ها نباشید. گاهی لازم است برخی فایل ها به گونه ای از روی سیستم پاک شوند که به هیچ عنوان قابل بازیابی نباشند. در ادامه مراحل حذف دائمی فایل ها در آنتی ویروس بیت دیفندر را بررسی می کنیم. ابتدا روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید. نشانگر ماوس را بر روی گزینه Bitdefender نگه داشته تا زیر منوی آن باز شود؛ روی File Shredder کلیک کنید.

حذف- آنتی ویروس بیت دیفندر

در پنجره بعد بر روی دکمه Yes بزنید.

حذف- آنتی ویروس بیت دیفندر

در پنجره Bitdefender File Shredder Wizard می توانید گزارش نهایی را مشاهده نمایید.

حذف- آنتی ویروس بیت دیفندر
فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
5

چگونه می توان تراکنش های مالی را به وسیله safepay امن کرد؟

در آغاز بر روی آیکون بیت دیفندر روی Taskbar کلیک کنید تا پنجره برنامه باز شود. سپس روی گزینه Safepay کلیک نمایید.

 فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

به صفحه جدیدی می روید.در واقع بیت دیفندر یک مرورگر امن را به شما ارایه می دهد که کارکرد آن مانند دیگر مرورگرهاست تنها کافیست که آدرس سایت مورد نظرتان را در آدرس بار تایپ نمایید.

 فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

برای پرداخت های آنلاین و عملیات بانکی به شما یک کیبورد مجازی هم برای حفظ امنیت برابر کی لاگرها به می دهد که می توانی با کلیک بر روی کیبورد مجازی را ببینید.

 فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
6

نحوه اعتماد سازی شبکه های محلی در آنتی ویروس بیت دیفندر

در Taskbar بر روی آیکون بیت دیفندر کلیک کرده تا وارد نرم افزار شوید. سپس در پنجره آنتی ویروس بر روی Protection بزنید.

اعتماد سازی- خرید آنتی ویروس bitdefender

در صفحه بعد Firewall را انتخاب کنید.

اعتماد سازی- خرید آنتی ویروس bitdefender

در این پنجره مطابق تصویر عملیات 1 تا 3 را انجام دهید، ابتدا تیک بالای صفحه را بزنید تا firewall فعال شود سپس کمی پایین تر بر روی تب adapters کلیک کنید وسپس با انتخاب گزینه Trusted از منوی home/office اعتماد سازی شبکه های محلی انجام می شود.

اعتماد سازی- خرید آنتی ویروس bitdefender
فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
7

چگونه می توان پس از خرید آنتی ویروس bitdefender و نصب آن روی سیستم، آن را به صورت موقت غیر فعال کرد؟

برای غیر فعال کردن آنتی ویروس بیت دیفندر بر روی view module در صفحه اصلی آنتی ویروس کلیک کنید. سپس مانند تصویر بر روی نماد تنظیمات کلیک نمایید.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

از تب shield بر روی اولین دکمه ی on کلیک نمایید و آن را به وضعیت off تغییر دهید.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در این بخش مدت زمان غیرفعال ماندن سرویس را از شماخواهد پرسید که بسته به نوع کارتان یکی از زمان ها را انتخاب و ok را می زنید. با زدن دوبار دکمه back که در سمت چپ بالای صفحه آنتی ویروس قرار دارد به صفحه اصلی آنتی ویروس برمی گردید.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

همانطور که در تصویر می بینید آنتی ویروس به رنگ قرمز تغییروضعیت داده، یعنی غیرفعال شده است.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

برای فعالسازی دوباره آنتی ویروس بر روی نماد زنگ مانند شکل کلیک نمایید.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

سپس از تب critical بر روی رکوردی که در تصویر اشاره شده، کلیک کنید تا باز شود.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

آنگاه بر روی دکمه enable کلیک کنید تا آنتی ویروس فعال شود.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

با برگشت به صفحه اصلی آنتی ویروس خواهید دید که آنتی ویروس بیت دیفندر به رنگ سبز یا فعال مانند شکل زیر در آمده است.

غیر فعالسازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
8

چطور پروکسی را در آنتی ویروس بیت دیفندر غیرفعال کنم؟

برای غیرفعال کردن پروکسی در ابتدا بر روی آیکون بیت دیفندر در Taskbar کلیک کنید تا پنجره برنامه باز شود سپس برروی آیکون شخص در سمت راست پنل کلیک کنید و تب General settings را انتخاب نمایید.

بیت دیفندر

سپس در پنجره باز شده به تب advanced رفته وبه manage proxies بروید.

بیت دیفندر

در نهایت گزینه import proxy settings from default browser را انتخاب کنید و ok را بزنید.

بیت دیفندر
فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
9

چطور با آنتی ویروس بیت دیفندر اسکن سیستم را شخصی سازی کنم؟

برای ایجاد برنامه شخصی سازی اسکن، از روی Taskbar برروی آیکون بیت دیفندر کلیک کنید تا پنجره برنامه باز شود. سپس مانند تصویر به Protection بروید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در زیر پنل Protection به ماژول Antivirus بروید و Manage Scans رابزنید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در پنجره ای که باز می شود شما می توانید از اسکن های پیش فرض موجود استفاده نمایید. (Quick Scan/Full Scan) یا یک Custom Scan جدید ایجاد نمایید. اول نوع اسکن را Quick Scan/Full Scan انتخاب کنید سپس بر روی new custom task کلیک کنید تا پنجره بعدی باز شود و تنظیمات مورد نیازتان را وارد نمایید. همچنین به وسیله ی زدن Scan Option در کنار تب new custom task شما می توانید تکرار و زمان این اسکن را مشخص نمایید. تنها برای یک بار در هنگام آغاز به کار شدن سیستم) Periodically به صورت دوره ای)

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender - خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
10

گزارش گیری از اسکن پس از خرید آنتی ویروس بیت دیفندر به چه صورت است؟

برای این کار اول از روی Taskbar بر روی آیکون بیت دیفندر کلیک کنید تا پنجره آن باز گردد سپس به ماژول Protection بروید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در پنجره باز شده به antivirus بروید وSystem Scan را بزنید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

بعداز پایان اسکن سیستم، گزارش اسکن ایجاد می شود. بر روی Show Log کلیک نمایید

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

و وقتی پنجره جدید باز می شود save log را بزنید که گزارش اسکن به صورت پیش فرض بر روی دسکتاپ شما ذخیره می شود.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender - خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
11

چطور فایل های خاصی را در بیت دیفندر از اسکن شدن مستثنی کنیم؟

از روی Taskbar بر روی آیکون بیت دیفندر کلیک کنید تا پنجره برنامه باز شود. سپس به ماژول protection بروید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در پنجره باز شده بر روی antivirus کلیک کنید تا صفحه دیگری باز شود. سپس بر روی Exclusions کلیک کنید. همانند تصویر چک کنید که Exclusions روشن است(به وسیله کلیک کردن روی سوییچ). بعد از اینکه آن را روشن کردید به اولین گزینه یعنیExcluded files and folders بروید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در اینجا دکمه Add را بزنید.

Bit13-2

سپس بر روی Browse کلیک نمایید تا فایلی را که می خواهید از اسکن شدن مستثنی گردد را انتخاب کنید. در آخرAdd را بزنید تا به لیست اضافه گردد و سپس Ok را بزنید تا تغییرات ذخیره شود.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در همان تب Exclusions بر روی Excluded process کلیک نمایید و دکمه add را بزنید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

فایل exe نرم افزار مورد نظر را وارد نمایید و سپس Close را بزنید. اطمینان یابیدکه آن Allowed بوده و Add را بزنید و سپس Close را بزنید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender - خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
12

پس از خرید آنتی ویروس bitdefender چگونه آن را آپدیت کنم؟

جهت آپدیت آنتی ویروس بیت دیفندر شامل تمامی ورژن های ارایه شده شرکت Bitdefender باید ابتدا به شبکه اینترنت متصل باشید ، پس از آن برای به روز رسانی بیت دیفندر از نوار Taskbar بر روی آیکون بیت دیفندر کلیک کنید تا وارد برنامه شوید سپس در پنجره باز شده، همانطور که در تصویر مشخص است، ماژول Updatee را انتخاب نمایید تا به روز رسانی آغاز گردد.

آپدیت- آنتی ویروس بیت دیفندر فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender - خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
13

نحوه روشن/خاموش کردن خلبان آنتی ویروس بیت دیفندر به چه صورت است؟

برای روشن یا خاموش کردن خلبان بیت دیفندر مراحل زیر را طی نمایید:
1. برنامه بیت دیفندر را باز نمایید.
2. روی User Mode/Autopilot کلیک نمایید.

خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر - فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
14

طریقه اسکن کردن در آنتی ویروس بیت دیفندر

از نوار Taskbar روی آیکون بیت دیفندر کلیک کنید. بعد از باز شدن پنجره بیت دیفندر Protection را انتخاب کنید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

سپس به ماژول Antivirus بروید و بر اساس نیاز خود Quick Scan و با full Scan را انتخاب نمایید.

اسکن- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر - فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
15

چگونگی اعتماد سازی شبکه های محلی در بیت دیفندر

آنتی ویروس بیت دیفندر شبکه های ناشناس یا مشکوک را بلوکه می کند؛ بنابراین اگر شما از شبکه مورد نظر مطمئن هستید می توانید گام های زیر را طی کنید تا آن را به اصطلاح اعتماد سازی کنید و از بلوکه خارج کنید. در Taskbar روی آیکون بیت دیفندر کلیک کرده تا وارد نرم افزار شوید. سپس در پنجره آنتی ویروس به Protection بروید.

اعتماد سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در صفحه بعد Firewall را انتخاب کنید.

اعتماد سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر

در این پنجره مطابق تصویر عملیات 1 تا 3 را انجام دهید، ابتدا تیک بالای صفحه را بزنید تا firewall فعال شود. سپس کمی پایین تر بر روی تب adapters کلیک کنید؛ با انتخاب گزینه Trusted از منوی home/office، اعتماد سازی شبکه های محلی انجام می شود.

اعتماد سازی- فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر - فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
16

نحوه ی فعال سازی پس از خرید آنتی ویروس bitdefender

اگر قبلا خرید نکرده اید با مراجعه به لینک خرید آنلاین بیت دیفندر لایسنس خود را تهیه کنید . بعد از دریافت کد فعال سازی، به صفحه مربوط به آنتی ویروس بیت دیفندر رفته و در سمت چپ پایین پنجره بر روی دکمه ی 30 days left کلیک کنید.

 خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

در این مرحله طبق تصویر لایسنس را وارد کرده و بر روی دکمه Register Now کلیک کنید. پس از انجام این مرحله اعتبار لایسنس شما اصلاح می شود.

 خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر - فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
17

نحوه ی آپدیت پس از خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

رای آپدیت آنتی ویروس بیت دیفندر شامل تمامی ورژن های ارائه شده شرکت Bitdefender باید ابتدا به شبکه اینترنت متصل باشید ؛ برای به روز رسانی بیت دیفندر از نوار Taskbar بر روی آیکون آنتی ویروس بیت دیفندر کلیک نمایید تا وارد برنامه شوید. سپس در پنجره باز شده، همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، Update را انتخابب نمایید تا به روز رسانی آغاز شود.

خرید آنتی ویروس bitdefender
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر - فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
18

چرامراحل نصب و آپدیت بیت دیفندر به طور کامل انجام نمی شود؟

تنظیمات ساعت و تاریخ  سیستم ، باید به میلادی و به روز باشد. البته ساعت به کشور خودمان (تهران) می توانید تنظیم کنید. جهت آموزش  به تنظیمات ساعت و تاریخ مراجعه نمایید.
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر - فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender
19

تفاوت محصولات بیت دیفندر 2015 و بیت دیفندر 2017

از نظر قابلیت آنتی ویروس ، تفاوتی بین بیت دیفندر 2015 و بیت دیفندر 2017 وجود ندارد. در واقع برای حفظ سیستم در مقابل تهدیدات اینترنتی، ویروس، تروجان و غیره همواره باید آنتی ویروس شما آپدیت باشد. وقتی بیت دیفندر آخرین آپدیت را ارائه می دهد، این آپدیت با تمامی ورژن ها سازگاری دارد. بنابراین از نظر امنیتی مهم نیست شما از ورژن 2015 یا ورژن 2017 استفاده می کنید. بلکه مهم این است که آنتی ویروس همواره آپدیت باشد.به این نکته نیز اشاره می کنیم که تنها تفاوت اساسی این دو ورژن در گرافیک و ظاهر نرم افزار است.
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر - فروش آنتی ویروس بیت دیفندر - خرید آنتی ویروس bitdefender فروش آنتی ویروس بیت دیفندر
20

محدودیت نصب محصول پس از خرید آنتی ویروس بیت دیفندر

محصولات بیت دیفندر محدودیت نصب ندارد.
خرید آنتی ویروس بیت دیفندر
4.7 امتیاز از 36 رای