در برخی از مواقع در هنگام نصب آنتی ویروس ها در سیستم ، دچار مشکل می شوید، که این به عوامل متعددی از جمله: مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و یا وجود ویروس در سیستم و … برمی گردد؛ حال در این مقاله به پیغام خطای kaspersky was not successfully installed هنگام نصب آنتی ویروس کسپرکی و  راه حل رفع مشکل نصب آنتی ویروس کسپرسکی می پردازیم.

راه حل رفع مشکل نصب آنتی ویروس کسپرسکی

ممکن است برای نصب آنتی ویروس کسپرسکی به علت ویروسی بودن سیستم با پیغام خطای kaspersky was not successfully installed روبرو شوید. و یا یکی از مشکلات زیر در هنگام نصب آنتی ویروس کسپرسکی به وجود بیاید.

  • ارور 1304 در هنگام نصب آنتی ویروس کسپرسکی .
  • ظاهر نشدن پنجره نصب آنتی ویروس کسپرسکی پس از اجرای فایل Setup
  • باز نشدن و عدم اجرای آنتی ویروس پس از پایان عملیات نصب آنتی ویروس.
  • ظاهر شدن پیغامYour computer may be infected و عدم نصب آنتی ویروس.

در صورت بروز هر یک از مشکلات گفته شده،  به احتمال زیاد دستگاه شما آلوده به ویروس می باشد و ویروس اجازه نصب یا اجرای نرم افزار آنتی ویروس کسپرسکی را نمی دهد. جهت حل مشکل می توانید با یکی از روش های ذیل سیستم را اسکن و ویروس ها را از بین برده وسپس اقدام به نصب انتی ویروس نمایید.

  1. استفاده از ابزارKaspersky virus Removal Tool این ابزار را می توانید دانلود کرده و دستگاه خود را اسکن نمایید.
  2. ساختKaspersky Rescue Disk   و استفاده از آن ، برای مشاهده ساخت دیسک نجات و  روش کار با دیسک نجات به لینک داده شده مراجعه نمایید.
  3. روش سوم رفع مشکل نصب آنتی ویروس کسپرسکی با تنظیمات صفحه کنسول کسپرسکی ، قابل انجام است ، مراحل زیر را برای این کار دنبال کنید:
  • در پنجره باز شده بر روی دکمه install KVRT کلیک کنید. یا اگر پنجره را بستید برنامه  KVRT را دانلود نمایید.

رفع مشکل نصب آنتی ویروس کسپرسکی

  • تیک گزینه I accept the lisence agreement را بزنید و Start را انتخاب کنید. در واقع ابتدا باید KVRT و بعد از آن کسپرسکی را نصب نمایید.

رفع مشکل نصب آنتی ویروس کسپرسکی

  • در آخر گزینه Start scanning را بزنید. KVRT شروع به اسکن و پاک سازی سیستم شما می کند؛ بعد از اتمام اسکن می توانید به سراغ نصب آنتی ویروس کسپرسکی بروید.

رفع مشکل نصب آنتی ویروس کسپرسکی

قابل ذکر است که محصولات کسپرسکی که یک گروه بین المللی نرم افزارهای امنیتی است و در بیش از نیمی از کشور دنیا فعالیت می کند. و دفتر مرکزی این شرکت در شهر مسکو روسیه، بزرگترین شرکت خصوصی است و از سریع ترین نرخ رشد در میان شرکت های امنیت سایبری برخوردار است.جهت امنیت بیشتر محصولات خود را  با محدودیت نصب وارد بازار کرده است؛  پس سعی کنید در مواقع غیر ضروری از حذف و نصب مجدد آن پرهیز کنید.

اگر  همچنان با نصب آنتی ویروس کسپرسکی مشکل دارید، در بخش دیدگاه مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

[سوالات متداول ] رفع مشکل نصب آنتی ویروس کسپرسکی
5 امتیاز از 33 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *