در این مقاله نحوه ی برقراری ارتباط ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه (With networking) در ویندوز 8 را به شما آموزش می دهیم. نرم افزار TeamViewer امکان دسترسی به کامپیوتر را از راه دور و از طریق اینترنت برای شما فراهم می کند که برای استفاده از آن، روی هر دو کامپیوتر مبدا و مقصد باید TeamViewer نصب شده باشد. با استفاده از TeamViewer Manager می توانید با دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور کامپیوتر خود، فایل ها را جا به جا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی آن بپردازید یا چیزی را به نمایش بگذارید.

برقراری ارتباط ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه

تذکر: قبل از شروع مراحل، اگر سی دی آنتی ویروس درون درایو سیستم قرار دارد آن را از درایو خارج کنید.

  • برای ورود به محیط safe mod در ویندوز 8، وارد بخش Setting شوید.

ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه

  • کلید Shift را نگه داشته و از گزینه ی Power روی Restart کلیک نمایید. دقت کنید در هنگام کلیک روی فرمان Restart حتما کلید را چند لحظه پایین نگه دارید.

برقراری ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه

  • در صفحات بعدی به ترتیب، ابتدا گزینه ی Troubleshoot و سپس Advanced Options و بعد Startup Settings و در نهایت گزینه ی Restart را انتخاب نمایید.

برقراری ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode

ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه

آموزش ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه

نحوه ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode

  • در پنجره بعد 9 گزینه ظاهر می شود که گزینه ی Enable Safe Mode With networking در آن با عدد 5 مشخص شده است. عدد 5 کیبورد را بزنید تا وارد Safe Mode With networking شوید. اگر موارد را به درستی انجام دهید، همانند تصویر در صفحه عبارت SafeMode درج خواهد شد.

نحوه ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه

نحوه برقراری ارتباط با ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode

ظاهر گرافیکی این محیط کمی متفاوت است که امری طبیعی است.

در ادامه قصد داریم با نرم افزار تصویری پشتیبانی از راه دور، وضعیت سیستم شما را بررسی کنیم. ارتباط تصویری پشتیبانی از راه دور در نرم افزار تیم ویور (Team Viewer) برقرار خواهد شد. نرم افزار تیم ویور را اجرا کنید.

نرم افزار teamviewer

منتظر بمانید تا برنامه لود شود. پس از برقراری ارتباط یک ID و Password برای شما نمایش داده می شود. حال می توانید از طریق نرم افزار Teamviewer به کامپیوتر دیگر از راه دور متصل شوید.

در این مرحله نرم افزار، آیدی و پسورد مربوط به کامپیوتر شما را مشخص می کند که به صورت Random تولید می شود.

برای اتصال به کامپیوتر دیگر، باید ID و Password آن را داشته باشید که نرم افزار Teamviewer برای آن مشخص کرده است. در قسمت ID Partner، آیدی کامپیوتر دوم را تایپ نمایید و روی partner to Connect کلیک کنید، نرم افزار پسورد کامپیوتر دوم را می خواهد که با وارد کردن آن ارتباط برقرار می شود.

برای آگاهی از جزئیات برقراری این ارتباط به آموزش نرم افزار  Teamviewer مراجعه کنید.

چنانچه برای برقراری ارتباط ریموت دسکتاپ در حالت  Safe Mode با مشکلی مواجه شدید، سوالات خود را در بخش دیدگاه مطرح نمایید؛ در اولین فرصت راه حل آن را به شما ارائه می دهیم.

برقراری ارتباط ریموت دسکتاپ در حالت Safe Mode با دسترسی شبکه
4.5 امتیاز از 11 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن