شرکت اویرا با بیش از ۱۰۰ میلیون مشتری و ۵۰۰ پرسنل، یکی از بزرگترین شرکت های ارائه کننده محصولات امنیتی در دنیا به حساب می‌آید. این شرکت با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت، یکی از پیشگامان قدیمی در زمینه ساخت و تولید آنتی ویروس در دنیا است که محدوده ی وسیع و جامعی از محصولات را برای کاربران گوناگون، از مصرف کنندگان سیستم های موبایل تا شبکه‌های بزرگ فراهم ساخته است. برخی از این محصولات عبارتند از: خرید آنلاین آنتی ویروس اویرا برای سرورهای ویندوز، یونیکس، سولاریس، آنتی ویروس برای دروازه های اینترنت SQUID و ISA و همچنین محصولات امنیت ایمیل سرورها (ضد ویروس و ضد اسپم) برای کلیه ایمیل سرورها از جمله ایمیل سرورهای یونیکس و Exchange و آنتی ویروس برای سرورهای پورتال مانند SharePoint و …

محصولات شرکت اویرا

شرکت اویرا

 

  • نسخه خانگی: خرید آنلاین آنتی ویروس اویرا (سری Home) شامل محصولات اینترنت سکوریتی اویرا و آنتی ویروس پرو اویرا می باشند که دارای امکانات Malware scanner ،Advanced Real-Time Protection ،Anti Ad/Spyware ،Secure online shopping ،Browser Tracking Blocker ،Anti Phishing و Mail Protection می باشند.

خرید آنلاین آنتی ویروس اویرا

  • نسخه شرکتی: محصولات شرکتی اویرا (سری Business) نیز شامل چهار محصول کلیدی Avira Small Business Security Suite, Avira Professional Security,  Avira Endpoint Security و Avira Business Security می باشند که در کنار محصولات تکمیلی مانند Avira Server Security و Avira Exchange Security و امکاناتی از قبیل کنسول قدرتمند مدیریتی (AMC)، ایمنی کامل را برای کسب و کار و سازمان ها به ارمغان می آورند.

شرکت اویرا

  • نسخه موبایل: تلفن های هوشمند با امکاناتی مانند برنامه های دسترسی به وب، مدیا و برنامه های ارتباطی،توسط کمپانی های متفاوتی ساخته می شوند. ممکن است شما اطلاعات حساسی مثل کانتکت ها، SMSها، عکس ها، پسوردها و… روی گوشی خود داشته باشید. با این حساب، برقراری امنیت و محافظت از آن ها ضروری به حساب می آید. نسخه رایگان موبایل اویرا امنیت گوشی شما را برقرار می کند.

شرکت اویرا

ویژگی های این برنامه:

  • آنتی ویروس سکیوریتی اویرا
  • آنتی ویروس و حفاظت از حریم خصوصی
  • ابزار ضد سرقت
  • Safeguard هویت و لیست سیاه
  • مدیریت دستگاه

جوایز شرکت اویرا

نرم‌افزارهای امنیتی اویرا، گواهینامه های متعددی از موسسه Virus Bulletin و سایت AV Comparatives از سال ۲۰۰۴ تا به حال دریافت کرده است.

شرکت اویرا

سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان گذاشته و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

شرکت اویرا و محصولات آن
5 امتیاز از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن