شرکت بیت دیفندر ارائه دهنده محصولات امنیتی، در سال 1996 فعالیت خود را در کشور رومانی آغاز کرد. پیش از بیت دیفندر، نام این شرکت AVX) Anti-Virus Expert) بود و از سال 2001، با نام بیت دیفندر به توسعه حفاظت آنلاین خود پرداخت. در ادامه به بررسی شرکت بیت دیفندر و محصولات آن می پردازیم.

بیت دیفندر از طریق شرکت های تابع و شرکایش، در بیش از 100 کشور دنیا محصولات خود را ارائه می دهد. دفاتر این شرکت در انگلستان، آمریکا، آلمان، فرانسه و اسپانیا مستقر است و یک شرکت پیشرو در صنعت آنتی ویروس است. امروزه فناوری بیت دیفندر، از فعالیت های دیجیتال بیش از 500 میلیون کاربر خانگی و شرکت های بزرگ محفاظت می کند. برترین آزمایشگاه های جهانی و منتقدان نرم افزار، راه حل های امنیتی شرکت بیت دیفندر را موثرترین راه حل های جهان می دانند.

شرکت بیت دیفندر و محصولات آن

  • محصولات امنیت خانگی

آنتی ویروس (BitdefenderAntivirus): این محصول، کامپیوتر شما را در برابر انواع تهدیدات بدافزارها محافظت می کند، آن را به صورت اتوماتیک اسکن نموده و در صورت بروز مشکل به شما هشدار می دهد. همچنین دارای قابلیت هایی همچون مرورگر امن برای پرداخت آنلاین، حفاظت از شبکه های اجتماعی و حریم خصوصی می باشد.

اینترنت سکوریتی (BitdefenderInternet Security): این محصول، علاوه بر حفاظت در برابر انواع تهدیدات بدافزارها، دارای سیستم آنتی اسپم، ضد فیشینگ و آنتی هک می باشد. همچنین سیستم کنترل والدین، پرداخت امن، فایروال دو طرفه و حذف بدون بازگشت فایل ها را در بر می گیرد.

توتال سکوریتی (BitdefenderTotal Security): این محصول بیت دیفندر، کامل ترین و جامع ترین محصول نسخه های خانگی می باشد و علاوه بر داشتن امکانات اینترنت سکوریتی، دارای سیستم رمزنگاری و ضد سرقت نیز می باشد.

  • محصولات امنیت موبایل

موبایل سکوریتی (Bitdefender Mobile Security): این محصول بیت دیفندر، مناسب موبایل ها و تبلت های سیستم عامل اندروید می باشد. امکانات آن شامل محافظت در برابر انواع بدافزارها، حفاظت اینترنتی، سیستم ضد سرقت، حفاظت از حریم خصوصی و فیلتر تماس و متن می باشد.

  • محصولات امنیتی شرکتی

-بیت دیفندر اسمال آفیس (Bitdefender Small office Security): این محصول، مناسب کسب و کارهایی تا 250 کاربر است. از قابلیت هایش امنیت سرور، امنیت کلاینت و مدیریت فایل سرور است.

-بیت دیفندر بیزنس سکوریتی (Bitdefender Business Security): ویژگی های این محصول، مدیریت سرور، امنیت کلاینت، امنیت سرور، امنیت سامبا و امنیت میل سرور می باشد.

-بیت دیفندر اس بی اس سکوریتی (Bitdefender SBS Security): ویژگی های این محصول، مدیریت سرور، امنیت کلاینت، امنیت سرور، امنیت شرپوینت و امنیت اکس چنج می باشد.

-بیت دیفندر کورپوریت سکوریتی (Bitdefender Corporate Security): از جمله ویژگی های این محصول نیز می توان به مدیریت سرور، امنیت کلاینت، امنیت فایل سرور، امنیت سامبا، امنیت میل سرور، امنیت شرپوینت و امنیت اکس چنج اشاره کرد.

می توانید برای تهیه محصولات بیت دیفندر به مرکزش مراجعه نمایید.

نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در مورد شرکت بیت دیفندر و محصولات آن ، در بخش دیدگاه مطرح و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

شرکت بیت دیفندر و محصولات آن
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن