به کمک قابلیت ضد سرقت Anti Theft آنتی ویروس، گوشی گمشده خود را پیدا کنید و از دسترسی افراد ناشناس به اطلاعات تان جلوگیری نمایید. ناگفته نماند که این قابلیت در صورتی کارا و مفید خواهد بود که سیستم دزدیده شده، به اینترنت دسترسی داشته باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویژگی ضد سرقت (Anti-Theft) را بر روی سیستم خود فعال نمایید. بنابراین به هنگام نیاز، از طریق اینترنت در هر مکانی و توسط هر مرورگری، با دسترسی به حساب آنتی ویروس خود، به آن متصل شده و از مکان سیستم یا گوشی تان مطلع شوید.

 

امکانات قابلیت ضد سرقت Anti Theft آنتی ویروس

  • پاک سازی بدون برگشت اطلاعات (wipe)، از امکانات قابلیت ضد سرقت Anti Theft آنتی ویروس می باشد. در صورتی که نگران اطلاعات مهم و محرمانه خود هستید، با این گزینه می توانید اطلاعات موجود بر روی دستگاه سرقت شده را پاک کنید.
  • به هنگام تعویض سیم کارت، موبایل مورد نظر پیامکی به شماره ی معتمد تعریف شده ارسال می کند. پس شماره ی فرد مورد اعتماد خود را در دستگاه ذخیره کنید.
  • مشاهده فعالیت های بیگانه، دیدن اسکرین شات های دستگاه (Desktop) و عکس های وب کم
  • ارسال پیام یک طرفه که با فرستادن آن، پیام بر روی صفحه نمایش دستگاه گمشده نمایش داده می شود. اما توجه به این نکته هم ضروریست، در صورتی که فرد بداند که سیستم ردیابی می شود، بدون شک آن را از دسترس خارج خواهد کرد؛ بنابراین در استفاده از این پیام باید دقت کرد.
  • با اعلام سرقت، هر زمان که سیستم شما آنلاین شود، سیستم در عرض ۳ دقیقه به صورت اتوماتیک restart می شود.
  • امکان دسترسی به تمام user های local در سیستم شما سلب شده و خود برنامه، یک fake account یا حساب مجازی (Phantom Account) ایجاد می کند و سیستم با این حساب کاربری login خواهد شد.

قابلیت ضد سرقت Anti Theft در آنتی ویروس های Bitdefender ،Kaspersky و ESET ارائه شده است. برای تهیه نسخه اورجینال این آنتی ویروس ها به مرکزش مراجعه نمایید.

شما تا به حال از این قابلیت آنتی ویروس تان استفاده کرده اید؟ نظرات، تجربیات و سوالات خود را در بخش دیدگاه به اشتراک بگذارید و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

قابلیت ضد سرقت Anti Theft آنتی ویروس
5 امتیاز از 5 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن