در این مقاله به بررسی مزایای خرید آنتی ویروس اورجینال می پردازیم؛ با مرکزش همراه شوید.

آنتی ویروس ها دو نوع اورجینال (اصلی) و کرک شده دارند که برای تهیه آنتی ویروس اورجینال باید هزینه ای پرداخت شود ولی آنتی ویروس های کرک شده را می توان به صورت رایگان از اینترنت دانلود نمود. شاید فکر کنید وقتی می توان آنتی ویروس رایگان دریافت کرد، چرا برای خرید آن هزینه پرداخت کنیم؟

 

مزایای خرید آنتی ویروس اورجینال کدامند؟

با بررسی مزایای خرید آنتی ویروس اورجینال لزوم استفاده از نسخه ی اورجینال به جای نسخه ی تقلبی یا کرک شده را در می یابیم:

  1. باید این نکته را در نظر گرفت که نسخه های کرک شده دارای مدت زمانی محدود هستند و معمولا بعد از 20 یا 30 روز اعتبار خود را از دست می دهند. با توجه به انتشار روز افزون ویروس ها، آنتی ویروس تاریخ گذشته قادر به شناسایی و مقابله با آن ها نیست.
  2. شما بعد از پایان این مدت زمان محدود، اقدام به جستجو برای لایسنس غیر اصلی جدید برای فعال کردن دوباره آنتی ویروس خود می کنید، پس این زمان بهترین موقعیت برای هکر هاست تا لایسنس های کرک شده دروغین خود را که حاوی ویروس است برای شما به نمایش بگذارند و شما را فریب دهند. در واقع شما به جای فعال کردن آنتی ویروس، خود ویروس را وارد سیستم می کنید و به این ترتیب، امنیت کامپیوتر و اطلاعات شخصی شما کاملا از بین می رود.
  3. بر خلاف آنتی ویروس های کرک شده، نسخه های اورجینال کاملا امنیت سیستم را تضمین می کنند. پشتیبانی های شرکت فروشنده آنتی ویروس، هر روزه بخش شناسایی و امنیتی را به روز رسانی کرده و آن را برای مقابله با خرابکاری ها و ویروس های جدید آماده می سازند. حتی اگر آنتی ویروس شما یک درصد از به روز رسانی عقب بماند، پشتیبان ها پاسخگو خواهند بود. در واقع یکی از مهم ترین مزایای نرم افزار های اورجینال ( اصلی )، همین امکان استفاده از خدمات پشتیبانی ست. شما می توانید هر لحظه پرسش های خود را با پشتیبان آنلاین مرکزش ، در گوشه سمت راست صفحه، مطرح کنید و بلافاصله پاسخ خود را دریافت نمایید.

در نتیجه نه تنها برای کاربرهای حرفه ای و مجموعه های اداری، بلکه برای کاربران خانگی و غیر حرفه ای نیز استفاده از آنتی ویروس و لایسنس های اورجینال، برابر با حفظ کامل امنیت سیستم عامل است.

شما می توانید در فروشگاه آنتی ویروس مرکزش ،  آنتی ویرس کسپرسکی ،  بیت دیفندر ،  ای ست و اویرا را با پشتیبانی یک ساله، خرید نمایید.

 

نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه مطرح نمایید؛ در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

بررسی مزایای آنتی ویروس اورجینال
5 امتیاز از 12 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *