در این مقاله به ارائه قابلیت کد مخفی اندروید کسپرسکی برای حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران گوشی های موبایل می پردازیم. امروزه تلفن های هوشمند نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کنند. معمولا اطلاعات شخصی زیادی از جمله عکس ها، حساب های بانکی و ایمیل های حاوی اطلاعات مهم و خصوصی را در موبایل خود ذخیره می کنیم. بنابراین دزدیده شدن گوشی موبایل می تواند بهایی بیش از تهیه دوباره آن، به ما تحمیل نماید.

 اینترنت سکوریتی کسپرسکی نسخه اندروید

گسترش روز افزون تهدیدات سایبری، شرکت های ارائه دهنده محصولات امنیتی را بر آن داشته که همواره ابزارهای جدیدی نیز برای مقابله با این تهدیدات تولید نمایند. نسخه اندروید اینترنت سکوریتی کسپرسکی با هدف محافظت از گوشی های موبایل در برابر بدافزارها و حفظ حریم خصوصی کاربران طراحی شده است.

قابلیت ضد سرقت نرم افزار اینترنت سکوریتی کسپرسکی نسخه اندروید، مانع دسترسی غیر مجاز شده و از طریق آن موقعیت مکانی سارقان نیز شناسایی می شود. در صورت سرقت موبایل، شما می توانید از راه دور هشدار امنیتی آن را روشن کرده و با دوربین گوشی از مجرم عکس بگیرید؛ و به دنبال آن با درخواست از دستگاه، اطلاعات مکانی سارق به ایمیل شما ارسال می گردد. به این ترتیب برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و سو استفاده های احتمالی از اطلاعات شخصی روی دستگاه، می توان بلافاصله حافظه آن را پاک نمود. البته استفاده از این قابلیت، بعد از ارسال کد مخفی اندروید کسپرسکی از طریق پیامکبه موبایل تان، امکان پذیر خواهد بود.

ویژگی دیگر این برنامه «مخاطبان شخصی» نام دارد که امکاناتی از قبیل اجازه مخفی کردن مخاطبان منتخب و قفل تماس ها و پیام ها، برای افرادی که به زندگی خصوصی خود احترام می گذارند، فراهم می نماید. به منظور استفاده از این قابلیت ها، لازم است اعدادی که فقط برای شما قابل شناسایی باشد را نیز انتخاب کنید. خوب این کد چیست؟

کد مخفی اندروید کسپرسکی

کد مخفی اندروید کسپرسکی تضمین می کند که عکس های شخصی، ویدیوها، مکاتبات و دیگر اطلاعات شخصی شما هرگز در معرض خطر نباشند. برای حفاظت قوی تر از این اطلاعات، بهتر است از کد 7 رقمی به جای 4 رقم استفاده نمایید. ایجاد کد مخفی، اقدامی ضروری برای فعال کردن فرایند آنتی سرقت و مخاطبان شخصی می باشد که برای اعمال تغییر در تنظیمات، ارسال یک اس ام اس حاوی درخواست، از راه دور به موبایل خود و یا مخفی نگه داشتن تاریخچه پیام های متنی خود از چشمان تیز بین یک سارق، به این کد احتیاج خواهید داشت.

در نظر داشته باشید هزینه این نوع پیام ها بر اساس تعرفه معمولی اشتراک سیم کارت شما پرداخت می شود.

بازیابی کد مخفی اندروید کسپرسکی

برای بازیابی کد مخفی، از پورتال my kaspersky استفاده نمایید. پس از نصب نسخه موبایل اینترنت سکوریتی کسپرسکی، برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.

کد مخفی اندروید کسپرسکی

در بخش Devices ازحساب کاربریتان، گزینه lock, locate or manage device را کلیک نمایید. سپس Secret code و به دنبال آن Get code را انتخاب کنید. در صفحه پشتیبانی کسپرسکی یک دستورالعمل مرحله به مرحله موجود است.

کد مخفی اندروید کسپرسکی

اگر قصد تغییر این کد را دارید (مثلا استفاده از کد 7 رقمی به جای کد 4 رقمی)، تنظیمات اینترنت سکوریتی کسپرسکی را باز کرده، Additional parameters و سپس Change secret code را انتخاب نمایید. بلافاصله برنامه کد قدیمی و جدید را از شما می خواهد.

کد مخفی اندروید کسپرسکی

فراموش نکنید کد مخفی اندروید کسپرسکی را در نزد خود نگاه دارید.

چنانچه در استفاده از این قابلیت آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی، با مشکلی مواجه شدید، در بخش دیدگاه مطرح نموده و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

منبع: usblog.kaspersky.com

کد مخفی اندروید کسپرسکی
4 امتیاز از 4 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن