در این مقاله به نحوه یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست می پردازیم.

یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست

  • اگر گوشی خود را گم کرده اید یا دزدیده شده، اولین کار قفل کردن گوشی و اعلام سرقت آن است. بنابراین ابتدا به بخش ضد سرقت سایت my.eset.com مراجعه نمایید و به اکانت کاربری که قبلا در هنگام فعال سازی سیستم ضد سرقت ساخته بودید، وارد شوید و دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را به عنوان دستگاه گمشده معرفی نمایید.
در این حالت به صورت پیش فرض هر 10 دقیقه یک بار دستگاه از طریق اینترنت سیم کارت چک شده و اطلاعاتی از قبیل مکان فعلی، IP و در صورت امکان تصاویری از دوربین جلو و عقب گوشی در سایت ضد سرقت ESET ثبت می شود. همچنین می توانید با ارسال فرمان eset lock password که در بخش فرمان های پیامکی فعال کرده اید گوشی خود را به سرعت قفل نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد رمز فرامین پیامکی، مرحله ششم فعال سازی سیستم ضد سرقت را مشاهده نمایید.
یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست - خرید آنتی ویروس
  • با ارسال فرمان eset find password پیامکی شامل سریال دستگاه، سریال سیم کارت و مشخصات جغرافیایی آن با استفاده از سرویس Google Maps برای شما ارسال خواهد شد تا با باز کردن آن لینک موقعیت فعلی گوشی خود را در نقشه مشاهده نمایید.
نحوه یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست - خرید آنتی ویروس
  • با ارسال فرمان eset siren password می توانید آژیر سرقت را از طریق اسپیکرهای گوشی پخش نمایید. این آژیر حتی در حالت بی صدای گوشی نیز پخش خواهد شد.
یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست - خرید آنتی ویروس ای ست
  • می توانید از طریق سایت ESET برای یابنده گوشی پیغام ارسال نمایید و از او بخواهید که با شما تماس بگیرد.
یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست - خرید آنتی ویروس
  • اگر با هیچ کدام از راهکارهای بالا موفق به یافتن گوشی خود نشدید می توانید با ارسال فرمان eset wipe password کل اطلاعات گوشی خود از قبیل پیامک ها، ایمیل ها، برنامه ها، عکس، ویدئو و … را حذف نمایید.
خرید آنتی ویروس ای ست - یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست
نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.
یافتن گوشی با ضد سرقت آنتی ویروس ای ست
امتیاز دهی به این محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *