رهایی از شر بنرهای تبلیغاتی فراوان در یک سایت موضوعِ مورد بحث ما در این پست خواهد بود. با رهایی از شر بنرهای تبلیغاتیِ فراوان در برخی از سایت ها ، این امکان را دارید که با خیال راحت و تمرکز بیشتر به مطالعه صفحه مورد علاقه خود بپردازید. به همین منظور کسپرسکی در نسخه 2017 اینترنت سکوریتی خود تنظیماتی را در نظر گرفته است که کمک می کند تا از محاصره بی حد و اندازه تبلیغات خارج شوید. ما در این پستِ مرکزش قصد داریم نحوه خلاص شدن از دست بنرهای تبلیغاتی را از طریق تنظیمات کسپرسکی به شما آموزش دهیم.

 

 

تنظیمات کسپرسکی به منظور حذف تبلیغات بنری

ضد بنر ( Anti banner ) را روشن نمایید.

اینترنت سکیوریتی 2017 کسپرسکی افزونه ای به نام حفاظت کسپرسکی دارد که خاصیت ضد بنری دارد.

به منظور روشن کردن ضد بنر ، به یکی از دو روش زیر عمل کنید.

  • در نوار ابزار مرورگر خود بر روی Kaspersky Protection   کلیک کنید و از منوی کشویی ، ضد بنر ( Anti banner  ) را انتخاب نموده و فعال کنید.

حذف تبلیغات از طریق کسپرسکی

 

  • تنظیمات اینترنت سکوریتی 2017 کسپرسکی را باز کرده و گزینه ی Protection و Anti-Banner را انتخاب کنید.

 

رهایی از شر بنر تبلیغاتی

 

با انجام مراحل بالا، دیگر حجم بالایی از تبلیغات را مشاهده نخواهید کرد ، اما با این وجود ممکن است یکسری تبلیغات به وسیله فیلتر ها همچنان نمایش داده شوند. راه اینگونه تبلیغات را با دنبال کردن مراحل زیر مسدود کنید.

  1. بر روی تبلیغ راست کلید کرده و گزینه “Copy link address” و یا گزینه ای با همین مضموم ( در برخی از مرورگرها تفاوت دارد ) را انتخاب نمایید .
  2. حال بر روی دکمه Kaspersky Protection در مروگر خود کلیک کرده و منوی Anti Banner  را از لیست کشویی انتخاب نمایید.

 

رهایی از شر تبلیغات بنری

 

3. در بخش Anti-Banner Settings ، ابتدا گزینه Blocked banners   و سپس گزینه Add را انتخاب کنید. حال در این بخش لینک کپی شده در مرحله 1 را به لیست لینک های مسدود شده بیفزایید.

 

رهایی از شر تبلیغات بنری

 

اینها تبلیغاتی اند که شما علاقه ای به مشاهده آنها ندارید. اما اگر تمایل دارید بعضی از تبلیغات را بر روی برخی از سایت ها همچنان مشاهده نمایید  ، این امکان را دارید که با تعریف لیستی از این سایت ها ، خاصیت ضد بنر آنها را متوقف کنید و اجازه دهید آگهی های آنها قابل نمایش برای شما باشد.

رهایی از شر بنرهای تبلیغاتی فراوان در یک سایت (Block ADS)
5 امتیاز از 17 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن