خرید کارت گرافیک دست دوم

خرید کارت گرافیک دست دوم

 

کارت های گرافیک معمولا دارای قیمت بالایی هستند و به همین دلیل مردم به دنبال راهی برای خرید ارزان کارت گرافیک هستند که معمولا نوع دست دوم آن را انتخاب می کنند. اگر قصد خرید کارت گرافیک دست دوم را دارید این مقاله را مطالعه کنید.

این ریسک را انجام ندهید!

یکی از ریسک های بزرگ در خرید کارت گرافیک دست دوم، خرید کردن کارتی است که برای معدنکاوی مورد استفاده قرار گرفته است. به دلیل اینکه این کارت ها را مرتب با تمام توان مورد استفاده قرار می دهند و همچنین حجم کار و گرمای بالایی دارد، به مدار های جانبی می تواند صدمه وارد کند. بنابراین امکان آن وجود دارد که کارت گرافیک خیلی زودتر از زمان مورد انتظار، بسوزد.

 

قیمت مدل های نسل جدید را با نسل قدیم مقایسه کنید

اگر قصدتان این است که هزینه ی کمتری را صرف خرید کارت گرافیک کنید و نوع دست دوم آن را بخرید، باید به عملکرد کارت گرافیک و قیمت آن را هم در نظر بگیرید. از آن جا که کارت گرافیک های دست دوم تقاضای زیادی داشته، افزایش قیمت چشمگیری نیز داشته اند.

خرید کارت گرافیک دست دوم

 

محدوده ی پوشش را تخمین بزنید

به این نکته هم خوب است توجه کنید که ممکن است کارت گرافیک دست دومی وجود داشته باشد که خرید آن بهتر مدل نو باشد. زمانی که یک کارت گرافیک دست دوم را می خرید اگر امکان بازگرداندن آن وجود داشته باشد، باید فورا آن را مورد آزمایش قرار دهید و تست کنید تا از کارکرد صحیح آن مطمئن شوید.

 

خرید کارت گرافیک دست دوم
5 امتیاز از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *