انتخاب آنتی ویروس خوب برای خرید با توجه به تعداد زیاد آنتی ویروس ها این روز ها مشکل شده است. مرکزش در ادامه قصد دارد تا شما را در خرید آنتی ویروس اورجینال راهنمایی نماید.

برای انتخاب قوی ترین آنتی ویروس باید موارد زیر را در نظر بگیریم.

  1. نوع سیستم عامل: امروزه سیستم هامل های متفاوتی را مشاهده می کنیم. هر شرکت برای محصولات خود از سیستم عامل های گوناگون استفاده می کند.
  2. میزان رم دستگاه: رم جزئی مهم در سیستم ها می باشد و بدون آن سیستم بی استفاده است. هرچه رم دستگاه بالاتر باشد طبیعتا سرعت کار با آن سیستم بیشتر می باشد.
  3. تعداد برنامه های نصب شده بر روی سیستم: تعداد برنامه های نصب شده بر روی سیستم هر چه بیشتر باشد سرعت سیستم پایین تر می آید. اگر سیستم شما بدون آنتی ویروس سنگین است، سعی کنید از آنتی ویروس سبک استفاده کنید. آنتی ویروس های ESET معمولا سبک هستند و برای این نوع سیستم ها خوب است.
  4. نوع برنامه های مورد استفاده شما: برنامه های مورد استفاده شما نیز مهم می باشد. به عنوان مثال اگر از افترافکت استفاده می کنید حداقل میزان رم دستگاه باید 8 گیگ باشد تا افترافکت قابل استفاده شود.
  5. راحتی کار با آنتی ویروس: سعی کنید آنتی ویروسی انتخاب کنید که User Friendly باشد و کار با آن راحت باشد. به عنوان مثال آنتی ویروس های ESET از نوع آنتی ویروس های User Friendly هستند و محیط ساده و زیبایی دارند.

 

1- عملکرد آنتی ویروس های مختلف بر روی Windows 10 :

چگونه آنتی ویروس خود را انتخاب کنیم؟

سوالات خود را در مورد انتخاب آنتی یروس با ما در میان بگذارید؛ در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

چگونه آنتی ویروس خود را انتخاب کنیم؟
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن