سرعت پایین تلگرام ناشی از چیست؟

سرعت پایین تلگرام ناشی از چیست؟

طبق گزارشی که شرکت ارتباطات زیر ساخت داده است، مرکز ملی فضای مجازی ابلاغیه ای در خصوص خروج سرور های تلگرام از مدار صادر نموده است. در نتیجه این ابلاغیه شاهد کاهش کیفیت این سرویس هستیم.

اطلاعیه شرکت ارتباطات زیر ساخت به شرح زیر می باشد.

شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای شفافیت ساختارمند كه آن را راهبردی اساسی در مجموعه‌ی وزارت ارتباطات می‌داند، اطلاعیه‌ای منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده است:

“شرکت ارتباطات زيرساخت در راستاي شفافيت ساختارمند كه آن را راهبردي اساسي در وزارت ارتباطات مي داند، به اطلاع عموم مي رساند:

عصر روز گذشته ابلاغیه‌ای توسط دبیر محترم شورایعالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی واصل شد که بر اساس آن، مجوز قانونی صادره‌ي آن مرکز در سال ۱۳۹۵ در خصوص استقرار سرورهای شبکه توزیع محتوای پیام رسان تلگرام (CDN) در ایران لغو و باطل اعلام شده است.

بر اساس روالهای قانونی، «شرکت ارتباطات زیرساخت» موظف است نسبت به خروج این سرورها از مدار اقدام نمايد و از این پس، ترافیک این پیام‌رسان تنها از طریق «ارتباطات بین الملل کشور» راهیابی خواهد شد، ضمن آنكه، اجرای اين ابلاغيه مركز ملي فضاي مجازي، ممکن است کاهش کیفیت استفاده از اين پيام رسان را در پی داشته باشد.”

سرعت پایین تلگرام ناشی از چیست؟
3 امتیاز از 2 رای
×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن