شاتل موبایل رسماً فعالیت خود را آغاز کرد

شاتل موبایل

شنبه این هفته شرکت شاتل رسماً کار خود را در بازار سیم کارت و اپراتور های تلفن همراه با ارائه خدمات مکالمه، ارسال پیامک و اینترنت همراه 3G و 4G با نام تجاری “شاتل موبایل” آغاز کرد.

رئیس هیئت مدیره و موسس گروه شاتل، محمد حسن شانه ساززاده، گفت گروه شاتل با عنوان “شبکه همراه گروه شرکت های شاتل” در سال 1394 با هدف تمرکز بر نسل های جدید خدمات ارتباطی بی سیم بر پایه شبکه های تلفن همراه تأسیس شد. سیم کارت های شاتل با پیش شماره 0998 و کد 1 ارائه می شوند.

آرش کریم بیگی، مدیر عامل شاتل موبایل، گفت اینترنت شبکه تلفن همراه شاتل موبایل بر پایه نسل های 3، 3.75،4 و 4.5 است و نسل دوم یعنی 2G در آن ارائه نمی شود و دسترسی به سریع ترین شبکه اینترنت کشور، پوشش در حداقل 580 شهر، ارائه تعرفه ها و بسته هایی با قیمت مناسب و به صورت سفارشی، فروش و پشتیبانی 24 ساعته در تمام روز های سال، برخوردار بودن از بیش از 400 مکان جهت فروش انحصاری و ارائه خدمات در سراسر کشور و همچنین مشتریان به ده ها خدمات دیگر نیز دسترسی خواهند داشت.

وی محصولات شاتل موبایل را سیم کارت های 3G/4G به صورت پیش پرداخت یا پرداخت بعد از خرید و همچنین سیم کارت توریست نیز به عنوان محصولی جدید وارد بازار خواهد شد. وی ادامه داد که شاتل موبایل مناسب ترین قیمت را برای نرخ مکالمه پیش پرداخت ارائه داده است و در مورد هزینه ها گفت: هزینه هر دقیقه مکالمه درون شبکه 555 ریال، خارج شبکه 888 ریال، ارسال پیامک با متن انگلیسی 222 ریال، با متن فارسی 111 ریال، به خارج کشور 1500 ریال و استفاده از اینترنت همراه نیز به صورت مصرف آزاد و بدون خرید بسه بین 0.075 تا 0.6 ریال تعیین شده است و مشتریان می توانند از 22 بسته افزایشی اینترنت همراه با ویژگی انتقال ترافیک باقی مانده به دوره بعد استفاده کنند.

برای خواندن جدیدترین و بروز ترین اخبار فناوری اطلاعات و آنتی ویروس ها به بخش اخبار تکنولوژی سایت مرکزش مراجعه کنید.

شاتل موبایل رسماً فعالیت خود را آغاز کرد
5 امتیاز از 4 رای
×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن