اضافه شدن قابلیتی جدید به اینستاگرام

اینستاگرام

نرم افزار پیام رسان تصویری اینستاگرام پنجشنبه اعلام کرد قابلیتی جدید اضافه کرده است که اگر کسی در پیام خصوصی عکس یا ویدئویی فرستاد، افراد بتوانند با آن عکس یا ویدئو به فرد دیگر پاسخ دهند.

بعد از اضافه شدن این قابلیت می توان در قسمت مکالمه اینستاگرام دکمه reply را دید و هنگامی که بر روی این دکمه کلیک می کنیم، تصویر در بالا و سمت راست صفحه به صورت یک استیکر در می آید. می توان روی آن کارهای خلاقانه ای انجام داد مثل کج کردن آن،  یا برای مثال اگر روی تصویر بزنید، تصویر قسمت بالای صفحه را پر می کند و شا می توانید برای پر کردن قسمت پایین صفحه یک سلفی بگیرید. می توان روی تصویر استیکر های مختلف و فیلتر اضافه کرد یا متنی نوشت و به صورت آزاد بر روی تصویر نقاشی کرد.

همچنین این قابلیت به پیام های مستقیم (Direct) محدود نیست و اگر در حال مشاهده استوری هستید، می توانید با زدن بر روی کادر نوشته پایین صفحه با متن یا با فرستادن عکس یا ویدئویی با زدن بر روی نشانگر دوربین در پایین و سمت چپ صفحه، reply کنید.

مزیت reply کردن به این روش این است که وقتی به عکس یا ویدئویی پاسخ می دهید یک استیکر از آن عکس یا ویدئو نیز در آن reply می آید تا گیرنده متوجه شود این عکس یا ویدئو در پاسخ به کدام پست ارسال شده است. قابل توجه است که اینستاگرام اولین در نرم افزار پیام رسان تصویری است که این قابلیت را اضافه کرده است.

برای خواندن جدیدترین و بروز ترین اخبار فناوری اطلاعات و آنتی ویروس ها به بخش اخبار تکنولوژی سایت مرکزش مراجعه کنید.

اضافه شدن قابلیتی جدید به اینستاگرام
5 امتیاز از 2 رای
×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن