بروزرسانی محصولات کسپرسکی

بروزرسانی محصولات کسپرسکی

بروزرسانی پایگاه داده های یک آنتی ویروس نقش پررنگی در مسائل امنیتی دارد، چراکه سازمان روابط عمومی توزیع کننده محصولات کسپرسکی (Iedco) طبق نوشته ی زیر شرح داده که: نصب و راه اندازی مسائل امنیتی حائز اهمیت می باشد و این بدان معنا نیست که مشکلات امنیتی دراین جا ختم می شود، بلکه بروزرسانی آنها نیز بسیار اهمیت دارد. مسائل لابراتور کسپرسکی، آپدیت و بروزرسانی پایگاه داده را به صورت اتوماتیک انجام میدهد. با این همه وجود، امکان این را دارد برخی مشکلات پدیدار شود. به شرح زیر چندین راه حل توصیه شده است:

اگر آیکون سیستم امنیت شما به رنگ قرمز درآمده باشد، بدین معناست که پایگاه داده شما نیاز به بروزرسانی دارد که انجام ندادن آن ممکن است خطرناک باشد.

 

بروزرسانی محصولات کسپرسکی

 

 

اگر با مجوز برنامه جهت بروزرسانی خودکار مشکل دارید می توانید این کار را به صورت دستی با کلیک کردن بر روی آیکون برنامه بخش بروزرسانی را انتخاب کنید. اگر آیکون برنامه به رنگ سبز درنیامد میتوانید مراحل زیر را انجام دهید:

1- چک کردن تاریخ سیستم: تاریخ های اشتباه سیستم امنیتی را دچار اختلال می کند، زیرا نمی تواند اطلاعات جدید را از پایگاه داده ها بروز رسانی کند، اما به محض  درست کردن تاریخ سیستم، این مشکل حل خواهد شد.

2- تنظیم کردن server proxy: برای انجام این کار بر پنجره تنظیمات برنامه را کلیک و باز کرده و مسیر را دنبال کنید.

 

بروزرسانی محصولات کسپرسکی

 

 

3- در تنظیم پروکسی مقادیر مرورگر را بر روی پیش فرض (Default) قرار دهید. این تنظیمات را بر روی مرورگرهای Internet Explorer ،Google Chrome و Mozilla Firefox هم می توانید انجام دهید.

4- اگر از لپ تاپ استفاده می کنید، برای صرفه جویی در انرژی، مسیر Setting > Performance را بروید. تنظیم صرفه جویی در انرژی (غیر فعال کردن وظایف برنامه ریزی شده برای کار باتری) در این بخش بررسی شده است. پس از آن آنتی ویروس خود را بروز رسانی کنید.

 

بروزرسانی محصولات کسپرسکی

 

5- بخش تنظیمات را باز کرده و قسمت دسترسی را بررسی کنید. برای این کار به مسیر Setting > Additional > Update Setting > User Account Setting بروید. در این قسمت هم باید بخش حساب کاربری مدیر را انتخاب کنید.

 

 

بروزرسانی محصولات کسپرسکی

بروزرسانی محصولات کسپرسکی
4.5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن