تبدیل حروف انگلیسی

با وارد کردن متن مورد نظر خود تغییرات را اعمال کنید

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

امروزه استفاده از ابزارها و برنامه‌های تبدیل حروف انگلیسی بیش از هر زمان دیگری رواج پیدا کرده است. برنامه‌های آنلاین تبدیل حروف انگلیسی که بتوانند بنا بر حسب نیاز شما حروف کلمات را بزرگ یا کوچک کنند، در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارند.

هنگام نوشتن مقالات، نامه‌ها، مکالمات و موارد دیگر، ممکن است به دلیل خطای انسانی در حین تایپ انگلیسی به حروف بزرگ و کوچک اشتباهاتی رخ دهد. با توجه به اینکه برخی نرم‌افزارها قابلیت تصحیح و تبدیل حروف کوچک به بزرگ یا برعکس را ندارند، یک ابزار تبدیل حروف انگلیسی آنلاین می‌تواند این مسئله را به راحتی رفع کند.

با کمک ابزار تبدیل حروف انگلیسی آنلاین در این صفحه می‌توانید تبدیل حروف کوچک به بزرگ و تبدیل حروف بزرگ به کوچک را تنها با یک کلیک و به صورت خودکار انجام دهید. در ادامه با قابلیت‌های این برنامه آنلاین تبدیل حروف انگلیسی بهتر آشنا می‌شوید.

 

انواع تبدیل حروف انگلیسی

در نگارش استاندارد زبان انگلیسی، حرف اول بزرگ انگلیسی از اهمیت خاصی برخوردار است. بیشتر افرادی که از ابزارهای تبدیل حروف بزرگ انگلیسی به کوچک و بزرگ استفاده می‌کنند، به این موضوع بسیار توجه می‌کنند. با این وجود در چنین ابزارهایی، تنها قابلیت تبدیل حرف اول کلمات انگلیسی به حروف بزرگ در ابتدای جملات پرطرفدار نیست.

در ادامه قابلیت‌های ابزار آنلاین تبدیل حروف انگلیسی «مرکزش» را معرفی کرده‌ایم:

 

تبدیل حروف کوچک به بزرگ انگلیسی

تبدیل حروف کوچک به بزرگ انگلیسی شامل موارد متفاوتی می‌شود. هنگام نوشتن یک متن، ممکن است بنا به دلایل مختلف موارد کاربرد انگلیسی به حروف بزرگ فراموش شود.

با استفاده از قابلیت تبدیل حروف کوچک به بزرگ در این ابزار (Sentence Case) می‌توان چنین ایراداتی را در پایان نوشتن برطرف کرد. کافیست متن را در ابزار تبدیل حروف انگلیسی آنلاین تایپ یا کپی کنید. قابلیت تبدیل حروف کوچک به بزرگ به‌طور خودکار برای کلمات در ابتدای هر جمله، حرف اول بزرگ انگلیسی را جای‌گذاری خواهد کرد.

همچنین، به کمک برنامه آنلاین تبدیل حروف انگلیسی می‌توانید تمام متن انگلیسی را به حروف بزرگ (UPPER Case)، و یا تنها حرف اول همه کلمات به جز حروف اضافه و تعریف را به حروف بزرگ تبدیل کنید (Title Case). قابلیت Capitalized Case نیز تبدیل حرف اول تمام کلمات انگلیسی به حروف بزرگ را انجام می‌دهد.

 

تبدیل حروف بزرگ به کوچک انگلیسی

گاهی ممکن است مطلبی را از جایی دریافت کرده باشید، و تمام کلمات انگلیسی به حروف بزرگ نوشته شده باشند. خواندن چنین متنی دشوار و خسته‌کننده است. در این حالت کافیست از قابلیت تبدیل حروف بزرگ به کوچک (Lower Case) استفاده کنید. تنها با یک کلیک، متن انگلیسی به حروف بزرگ به حروف کوچک تبدیل می‌شود. با یک کلیک دیگر روی قابلیت تبدیل حروف کوچک به بزرگ انگلیسی می‌توانید یک متن استاندارد را تحویل بگیرید.

 

دیگر تبدیل‌ها

قابلیت‌های تبدیل حروف کوچک انگلیسی به حروف بزرگ (شامل Capitalized Case، Sentence Case ،UPPER Case، Title Case) و تبدیل حروف بزرگ انگلیسی به کوچک (Lower Case) را معرفی کردیم. سایر قابلیت‌های برنامه تبدیل حروف انگلیسی «مرکزش» عبارت‌اند از:

  • Inverse Case: این قابلیت حروف بزرگ را کوچک، و حروف کوچک را بزرگ می‌کند. می‌توانید آن را در ترکیب با قابلیت قبل استفاده کنید تا بزرگی و کوچکی حروف برعکس شود.
  • aLtErNaTiNg Case: این قابلیت برنامه تبدیل حروف انگلیسی حروف متن را یکی در میان بزرگ و کوچک می‌کند.
  • Download Text: با فشردن این دکمه می‌توانید متن را دانلود کنید.
  • Clear: برای پاک کردن متن کافیست روی این دکمه کلیک کنید.
  • Copy: با فشردن این دکمه می‌توانید متن را کپی کنید.

 

انگلیسی به حروف بزرگ

رعایت صحیح حرف اول بزرگ انگلیسی (Capitalization) در متون مختلف از معیارهای مهم مهارت نوشتاریست. رعایت این موضوع برای کلمه اول هر جمله، اسامی خاص (نام افراد، شهرها، کشورها و...)، سرواژه‌ها و سایر موارد در نوشته‌های مختلف، کیفیت نوشته شما را بسیار بالا می‌برد.

بنابراین، اهمیت رعایت بزرگی و کوچکی حروف هنگام نوشتن هرگونه مطلبی را نباید نادیده گرفت. استفاده از برنامه تبدیل حروف انگلیسی آنلاین «مرکزش» می‌تواند شما را چندین قدم به این هدف نزدیک‌تر کند.

امتیاز دهید

5.0 امتیاز از 41 رای