مقایسه آنتی ویروس ها

مقایسه آنتی ویروس ها

مقایسه آنتی ویروس ها در این بحث تحت شرایط یکسان انجام گرفته است. به این صورت ک همگی دارای لایسنس اورجینال بوده اند  هم چنین بر روی سیستم هایی با کانفیگ یکسان و سیستم عامل یکسان انجام شده است. در این بحث ما آنتی ویروس های Kaspersky، Nod32 و هم جنین Bitdefender را مورد تست قرار دادیم.

مقایسه آنتی ویروس ها

  1. رتبه بندی آنتی ویروس ها بر اساس حذف ویروس و شناسایی آننتیجه آزمون های انجام گرفته برای درگیر شدن با ویروس و حذف آن (مثلا 100000 ویروس بر روی هارد) به صورت این است که هر سه آنتی ویروس قدرت تشخیص خوبی دارند اما سرعت آن ها با هم تفاوت میکرد. یکی از انواع روش های ویروس یابی، ویروس یابی به صورت Database می باشد. روش کار Database به این صورت است که انواع ویروس ها از طریق Update وارد آنتی ویروس می شوند و آنتی ویروس هنگام اسکن، فایل هارا با لیست خود مقایسه می کند و اگر آلودگی رخ داده بود آن را پاک یا قرنطینه می نماید. اگر بخواهیم آنتی ویروس ها در این مرحله به ترتیب بنویسیم، رتبه اول به Kaspersky، رتبه دوم به Bitdefender و رتبه سوم به Nod32 می رسد.
  2. رتبه بندی آنتی ویروس ها از نظر سازگاری با سیستم: برای کسانی که میخواهند آنتی ویروسشان از کمترین منابع سیستم استفاده کند این گزینه مهم می باشد. در این تست رتبه اول به Nod32، رتبه دوم به Kaspersky  و رتبه سوم به Bitdefender می رسد.
  3. رتبه بندی آنتی ویروس از نظر پشتیبانی و آپدیت: آنتی ویروسی مهم است که تعداد آپدیت را زیاد و با حجم کم ارائه بدهد تا همیشه به روز باشد. در این مرحله رتبه اول متعلق به Kspersky، رتبه دوم به Bitdefender و رتبه سوم به Nod32 می رسد.

پیشنهاد مرکزش برای خرید آنتی ویروس

اگر سیستم شما یک سیستم معمولی است و رم آن پایین است (تا 2 گیگابایت) یا سرعت سیستم برای شما خیلی مهم است  می توانید از Nod32 استفاده کنید که درگیری آن با رم کمتر می باشد، اما اگر سیستم شما یک سیستم بالا است می توانید از Kaspersky و بعد از آن از Bitdefender استفاده کنید.

سوالات خود را در مورد مقایسه آنتی ویروس ها با ما در میان بگذارید؛ در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

مقایسه آنتی ویروس ها
5 امتیاز از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن