ابزارهای مرتبط : نقشه ی کرج نقشه ی کرمان نقشه ی ارومیه

نقشه ایران

  نقشه ایران در موقعیت‌های بسیار گوناگونی کاربرد دارد؛ از پاسخ به کنجکاوی‌ها و پرسش‌های ذهنی در مورد نقشه ایران گرفته، تا بررسی جاده‌ها و راه‌ها پیش از آغاز سفر و موارد تخصصی‌تر. برخی افراد از نقشه کشور ایران برای شناخت بهتر استان‌ها و شهرها استفاده می‌کنند؛ برخی با بررسی عکس نقشه ایران قصد دارند شهر و استان خود را کاملا بشناسند؛ و برخی هم می‌خواهند با بررسی نقشه راههای ایران و نقشه جاده ایران موقعیت خود در جاده حین سفر را بدانند. در این صفحه می‌توانید از نقشه هوایی ایران،  نقشه اصفهان،  نقشه اهواز،  نقشه تهران،  نقشه رشت،  نقشه شیراز،  نقشه طرح ترافیک تهران،  نقشه کرج،  نقشه کرمان،  نقشه مترو تهران و  نقشه مشهد برای تمام موارد یاد شده استفاده کنید.

  نقشه کشور ایران آنلاین

  نقشه ایران به صورت آنلاین در ابتدای این صفحه قرار داده شده است. همان‌طور که گفته شد، برحسب نیازتان می‌توانید از این نقشه آنلاین ایران استفاده کنید.

  نقشه راههای ایران

  دقیق شدن روی نقشه کشور ایران اطلاعات بسیار جالب و کاربردی در اختیار شما قرار می‌دهد. بررسی نقشه راه های ایران برای تعیین مسیر سفر احتمالا مهمترین کاربرد نقشه جاده ایران است. برای اینکار حتما به سراغ یک نقشه ایران جدید بروید، و مطمئن شوید که اطلس ایران کیفیت بالایی هم داشته باشد.

  معیارهای ذکرشده در نقشه کشور ایران در این صفحه رعایت شده است. علاوه بر این شما می‌توانید با وارد کردن مبدا و مقصد در بخش‌های مربوطه، مسیر مناسب از مبدا به مقصد را نیز در نقشه کشور ایران ببینید.

  نقشه هوایی ایران (ماهواره ای)

  با نگاه به نقشه هوایی ایران متوجه می‌شوید که ایران در جنوب غربی آسیا واقع شده است. جالب است بدانید که ایران هجدهمین کشور در دنیا از نظر وسعت است. شما می‌توانید هر قسمت از نقشه ماهواره ای ایران را که می‌خواهید بزرگنمایی کنید، تا به کمک نقشه هوایی ایران وضعیت شهرها، راه‌ها، مسیر رودها، محل دریاچه‌ها و... را بهتر متوجه شوید. با حرکت به سایر جهت‌ها می‌توانید کشورهای دیگر را هم بررسی کنید.

  عکس نقشه ایران

  اگر درمورد وضعیت استان‌ها نسبت به هم، وسعت آنها، شهرهای هرکدام و چنین مواردی کنجکاو هستید، عکس نقشه جدید ایران می‌تواند به شما کمک کند. نقشه شهرهای ایران چنین مواردی را به خوبی به بیننده نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید نقشه ایران با کیفیت بالا را مشاهده کنید.

  نقشه ایران و همسایگان

  با کمی تغییر در زاویه دید می‌توانید نقشه ایران و همسایگان آن را در نقشه ماهواره ای ایران مشاهده کنید. دقت به نقشه ایران و همسایه های آن اطلاعاتی راجع به موقعیت کشور‌ها، راه‌هایی که به یکدیگر دارند و موارد دیگر به ما می‌دهد. نقشه ایران و همسایگان بخشی از نقشه دنیاست که در حوزه‌های تخصصی هم اهمیت بسیار زیادی دارد.

  امتیاز دهید

  5.0 امتیاز از 62 رای