نقشه ی مشهد

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

نقشه مشهد آنلاین

نقشه مشهد احتمالا در آینده نزدیک مانند نقشه تهران، نقشه اصفهان، نقشه اهواز، نقشه ایران، نقشه رشت، نقشه شیراز، نقشه کربلا، نقشه کرج، نقشه کرمان و  نقشه نجف به یک ابزار ضروری تبدیل می‌شود. وسعت نقشه شهر مشهد، تردد بسیار بالا در آن، گردشگرپذیر بودن و مواردی از این دست، لزوم استفاده از نقشه مشهد برای رفت‌وآمد در این شهر را روز به روز بیشتر می‌کند.

نقشه مشهد آنلاین به مسیریابی ساده و بدون دردسر برای رفتن به جاهای دیدنی مشهد و سایر مقصدها کمک بزرگی می‌کند. علاوه بر ساکنان این شهر، وجود زائران و مسافران ایرانی و خارجی نیز ترافیک این شهر را افزایش می‌دهد. حتما حین سفر از نقشه شهر مشهد استفاده کنید تا وسعت آن شما را گیج نکند.

نقشه آنلاین مشهد «مرکزش» با قدرت زوم بالا و جزئیات کامل به شما کمک می‌کند تا مکان‌های موردنظرتان را به سهولت روی نقشه شهر مشهد پیدا کنید. در ادامه با نقشه خیابان‌های مشهد و جزئیات نقشه ماهواره‌ای مشهد آشنا می‌شویم.

نقشه خیابان‌های مشهد

اگر قصد سفر به این شهر را دارید، این نقشه مشهد با کیفیت بالا به شما کمک می‌کند تا جاهای دیدنی مشهد را به راحتی پیدا کنید. اگر هم در این شهر زندگی می‌کنید، با داشتن نقشه آنلاین مشهد می‌توانید مسیرهای کوتاه‌تر را پیدا، و در هزینه و زمان صرفه‌جویی کنید.

همان‌طور که روی نقشه خیابان‌های مشهد می‌بینید، خیابان‌ها با توجه به اهمیت‌شان و برای خوانایی بهتر، رنگ‌های متفاوتی دارند. روی نقشه مشهد آنلاین بزرگراه‌ها با رنگ قرمز، بلوارها با رنگ نارنجی، خیابا‌ن‌های اصلی با رنگ زرد و خیابان‌های فرعی و کوچه‌ها هم با رنگ سفید روی نقشه مشهد مشخص شده‌اند.

نقشه ماهواره‌ای مشهد

بدون هیچگونه بزرگنمایی، در لایه اول هر 11 منطقه و خیابان‌های اصلی شهر را روی نقشه مشهد می‌بینید. با یک مرحله بزرگنمایی، نام بزرگراه‌ها و خیابان‌ها روی نقشه مناطق مشهد ظاهر می‌شود. در مرحله بعدی، نام خیابان‌های فرعی‌تر هم روی نقشه هوایی مشهد دیده می‌شود.

هرچه بیشتر نقشه را بزرگ کنید، نام کوچه‌های فرعی و مکان‌های خدماتی مختلف هم روی نقشه شهر مشهد ظاهر خواهند شد. در آخرین مرحله بزرگنمایی می‌توانید نقشه مشهد را با کامل‌ترین جزئیات شامل نام خیابان‌ها و کوچه‌ها، یک‌طرفه و یا دوطرفه بودن آنها، نام فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، بانک‌ها، مراکز اقامتی، رستوران‌ها و ... ببینید.

محدوده ترافیک در نقشه شهر مشهد

پیش‌تر نقشه شهر مشهد مقدس را با نقشه تهران مقایسه کردیم. بهتر است بدانید که طرح کنترل شهری ترافیک در مشهد نیز اجرا می‌شود. پس هنگام استفاده از این نقشه مشهد با کیفیت بالا از این مسئله غافل نشوید. بارگاه امام رضا در نقشه مناطق مشهد دقیقا وسط این طرح قرار دارد.

ضلع جنوبی این طرح از تقاطع بهار با خیابان امام‌ خمینی شروع شده، و تا تقاطع فداییان اسلام با هفدهم شهریور ادامه دارد. ضلع شمالی این طرح هم بلوار وحدت و بلوار کاوه تا تقاطع خیابان شهید هاشمی‌نژاد است که می‌توانید آن را روی نقشه هوایی مشهد پیدا کنید.

همان‌طور که با دقت به نقشه مشهد متوجه می‌شوید، خیابان‌های مهمی در این شهر از جمله طبرسی، صفوی و شیرازی، بلوار امام رضا، خسروی نو (اندرزگو) و دانش در داخل طرح ترافیک قرار دارند. با این وجود در صورت تشدید آلودگی، این حلقه در نقشه مشهد ممکن است با اعلام سازمان حمل‌ونقل و ترافیک کمی بزرگ‌تر شود.

امتیاز دهید

5.0 امتیاز از 38 رای