نقشه ی رشت

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

نقشه رشت آنلاین

نقشه رشت سفر به این شهر را از همه نظر ارتقا می‌دهد. پیدا کردن سریع مقصدها روی نقشه شهر رشت، مسیریابی ساده، آشنایی با نقشه مناطق رشت و ... همه از کاربردهای نقشه این شهر برای مسافران است. البته کاربرد نقشه رشت را برای ساکنان این شهر دیدنی و زیبا نیز نباید فراموش کرد.

با استفاده از نقشه شهر رشت در «مرکزش»، تمام مناطق این شهر در دست شما قرار دارد. با توجه به نیازی که دارید، می‌توانید لایه‌های مختلف نقشه رشت و حومه را بررسی، و نقاط مدنظرتان را به راحتی پیدا کنید. در ادامه به نقشه رشت آنلاین و مناطق مهم این شهر نگاه دقیق‌تری می‌اندازیم.

نقشه شهر رشت

شهر سرسبز رشت در شمال کشور واقع شده، و مرکز استان گیلان است. همان‌طور که در نقشه رشت بالای صفحه مشخص است، نقشه شهر رشت، که گاهی در فضای مجازی اشتباها با عبارت نقشه استان رشت جستجو می‌شود، شکل تقریبا منظم و تروتمیزی دارد. با این وجود، نقشه خیابان‌های رشت ممکن است آنقدرها هم سرراست نباشد.

مراکز خدماتی و تفریحی مختلف، ترافیک، مسیرهای مختلف و... می‌تواند مسیریابی در این شهر بدون استفاده از نقشه رشت آنلاین را پیچیده کند. پس چه بهتر که با استفاده از نقشه مناطق رشت به دل این شهر بزنیم.

همچنین، نقشه شهر رشت در این صفحه با حرکت شما به جهت‌های مخالف به سادگی به همان نقشه استان رشت تبدیل می‌شود که بسیاری به دنبال آن هستند. بنابراین علاوه بر مسیریابی‌های درون‌شهری، می‌توانید از نقشه رشت،  نقشه اصفهان،  نقشه اهواز،  نقشه ایران،  نقشه تهران،  نقشه شیراز،  نقشه کربلا،  نقشه کرج،  نقشه کرمان،  نقشه مشهد و  نقشه نجف «مرکزش» برای جابجایی‌های برون‌شهری هم استفاده کنید.

نقشه خیابان‌های رشت با جزئیات

نقشه ماهواره‌ای رشت برای فهمیدن مسیر خیابان‌های این شهر عالی است. در اولین لایه از نقشه هوایی رشت دید مناسبی از مسیرهای اصلی شهر به دست می‌آورید. لایه اول نقشه هوایی رشت را می‌توان نقشه رشت و حومه هم درنظر گرفت؛ چون مناطق اطراف شهر اصلی را با نام آنها به شما نشان می‌دهد.

با یک مرحله بزرگنمایی، نام بزرگراه‌ها و خیابان‌ها روی نقشه مناطق رشت ظاهر می‌شود. در مرحله بعدی، نام خیابان‌های فرعی‌تر هم روی نقشه ماهواره‌ای رشت دیده می‌شود. هرچه بیشتر نقشه رشت را بزرگ کنید، نام کوچه‌های جزئی‌تر و مکان‌های مختلف (کتابخانه‌ها، مساجد و...) هم روی نقشه رشت با جزئیات ظاهر خواهند شد.

همان‌طور که روی نقشه رشت می‌بینید، خیابان‌ها با توجه به اهمیت‌شان و برای خوانایی بهتر، رنگ‌های متفاوتی دارند. روی نقشه شهر رشت بزرگراه‌ها با رنگ قرمز، بلوارها با رنگ نارنجی، خیابا‌ن‌های اصلی با رنگ زرد و خیابان‌های فرعی و کوچه‌ها با رنگ سفید مشخص شده‌اند.

نقشه استان رشت و اماکن مهم آن

گردشگرپذیر بودن این شهر یکی از دلایلی است که نیاز به نقشه رشت را افزایش می‌دهد. این شهر آب‌وهوای مطبوع و جاذبه‌های مختلفی برای ارائه به افراد دارد. در ادامه برخی از مهمترین جاذبه‌های این شهر که روی نقشه مناطق رشت هم می‌توانید پیدا کنید را معرفی کرده‌ایم:

  • موزه رشت واقع در خیابان بیستون در نقشه رشت
  • آرامگاه میرزا کوچک جنگلی واقع در سلیمان داراب
  • موزه سردار جنگل (خانه میرزا کوچک خان جنگلی) واقع در محله استادسرا
  • موزه میراث روستایی گیلان واقع در بلوار خلیج فارس (جاده رشت به تهران)
  • سبزه میدان، شامل کتابخانه عمومی و تندیس مشاهیر استان گیلان
  • و بسیاری مناطق دیدنی دیگر در نقشه رشت و حومه
امتیاز دهید

5.0 امتیاز از 28 رای