نقشه ی نجف

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

نقشه نجف

جستجو برای نقشه نجف با نزدیک شدن ایام اربعین در فضای مجازی به شدت افزایش پیدا می‌کند. زائران و مسافران از نقشه شهر نجف در عراق برای پیدا کردن مکان‌های زیارتی، مراسم‌های پیاده‌روی و البته مسیریابی در خود شهر استفاده می‌کنند. نقشه شهر نجف اشرف «مرکزش» مانند نقشه اصفهان، نقشه اهواز، نقشه ایران، نقشه تهران، نقشه رشت، نقشه شیراز، نقشه کربلا، نقشه کرج، نقشه کرمان، نقشه مشهد با قدرت زوم بالا و جزئیات کامل به شما کمک می‌کند تا مکان‌های موردنظرتان را به سهولت روی نقشه نجف پیدا کنید. در ادامه با جزئیات نقشه نجف اشرف عراق و بخش‌های مهم این شهر آشنا می‌شویم.

نقشه شهر نجف اشرف

نقشه شهر نجف اشرف که در ابتدای این صفحه دیدید، کلیه جزئیات این شهر را شامل می‌شود. چه قصد جابه‌جایی‌های درون‌شهری را داشته باشید و چه پیدا کردن اماکن مذهبی، این نقشه باکیفیت نجف به شما کمک خواهد کرد.

قسمت عمده استفاده از نقشه نجف اشرف عراق را مواردی مانند پیدا کردن راه از مرز شلمچه و چذابه تا نجف اشرف، مسیر رسیدن به حرم امام سوم شیعیان و مسیر نجف تا کربلا را تشکیل می‌دهد. البته اهمیت نقشه نجف برای پیدا کردن مساجد، مسافرخانه‌ها و... را هم نباید فراموش کرد.

مزیت مهم نقشه نجف «مرکزش» در مقایسه با سایر وبسایت‌ها این است که در اینجا واقعا با یک نقشه کامل سروکار دارید؛ و نه یک عکس. شما می‌توانید گوشه و کنار این شهر را در نقشه شهر نجف اشرف ببینید. اگر به دنبال نقشه نجف تا کربلا هم باشید این نقشه می‌تواند به شما کمک کند؛ زیرا نقشه نجف از هیچ سمتی محدود نیست.

جایگاه‌های زيارتی در نقشه شهر نجف

در ادامه دو مکان‌ برجسته در نقشه نجف را معرفی کرده‌ایم:

  • حرم حضرت علی: آرامگاه امام اول شیعیان در مرکز نقشه شهر نجف اشرف قرار دارد. این بنا در دوران هارون الرشید عباسی ساخته شد، و تا امروز درحال توسعه است. برخی از ضمائم این بنا عبارت‌اند از مسجد عمران بن شاهین، مسجد خضراء و مسجد بالاسر.
  • قبرستان وادی السلام: این مکان در نقشه نجف یکی از مکان‌های بسیار مهم و مقدس برای مسلمانان است. در این قبرستان شخصیت‌های مهم بسیاری دفن شده‌اند؛ از جمله حضرت هود و حضرت صالح.
امتیاز دهید

3.0 امتیاز از 126 رای