نقشه ی کربلا

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

نقشه کربلا

نقشه کربلا در ایام اربعین و زیارت‌های امام سوم شیعیان کاربرد زیادی دارد. در این ایام نقشه شهر کربلا علاوه بر مشخص کردن مسیرهای پیاده‌روی، برای پیدا کردن اقامتگاه‌ها و ... نیز مورد استفاده زائران و مسافران قرار می‌گیرد. نقشه شهر کربلا مانند نقشه اصفهان، نقشه اهواز، نقشه ایران، نقشه تهران، نقشه رشت، نقشه شیراز، نقشه کرج، نقشه کرمان، نقشه مشهد و نقشه نجف در «مرکزش» با قدرت بزرگنمایی بالا و جزئیات کامل به شما کمک می‌کند تا مکان‌های موردنظرتان را به‌راحتی در نقشه کربلا پیدا کنید. در ادامه با جزئیات نقشه کربلا و بخش‌های مهم آن، از جمله نقشه حرم امام حسین، آشنا می‌شویم.

نقشه شهر کربلا

کربلا از شهرهای جنوبی کشور عراق، و مرکز استان کربلاست. به دلیل پیشینه تاریخی این شهر، نقشه کربلا و همچنین نقشه کامل عراق برای افرادی غیر از ساکنان این شهر نیز حائز اهمیت و پرکاربرد است.

نقشه با کیفیت کربلا که بالاتر دیدید، کلیه جزئیات این شهر را شامل می‌شود. اگر در این شهر زندگی می‌کنید و قصد جابه‌جایی‌های درون‌شهری را دارید، و یا مسافر هستید و می‌خواهید مکان خاصی را پیدا کنید، نقشه هوایی شهر کربلا در این صفحه به شما کمک می‌کند.

مزیت این نقشه کربلا نسبت به سایر نقشه‌های موجود در فضای وب این است که اینجا با یک نقشه کامل سروکار دارید؛ و نه یک عکس به‌عنوان نقشه شهر کربلا. شما می‌توانید هر گوشه از این شهر را در نقشه کربلا ببینید. اگر نقشه کامل عراق را هم بخواهید، باز هم این نقشه مفید است؛ زیرا از هیچ طرف محدود نیست.

نقشه هوایی شهر کربلا

همان‌طور که گفتیم، نقشه کربلا موجود در این صفحه درواقع نقشه هوایی شهر کربلاست. لایه اول یک دید کلی از نقشه کربلا به تفکیک منطقه به شما می‌دهد. با یک مرحله بزرگنمایی، نام بلوارهای اصلی هم ظاهر می‌شود. هرچه بیشتر زوم کنید، جزئیات بیشتری خواهید دید؛ از جمله رستوران‌ها، مساجد و ... .

نقشه حرم امام حسین

به دلیل دقت و وسعت این نقشه، شما علاوه بر نقشه شهر کربلا، نقشه کامل عراق با کیفیت بالا و همچنین نقشه حرم امام حسین را نیز در دست دارید. با بزرگنمایی نقشه کربلا، می‌توانید مسیرهای بین‌الحرمین و مراکز خدماتی درون آنها را نیز مشاهده کنید.

امتیاز دهید

4.9 امتیاز از 22 رای