نقشه ی شیراز

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

2 دیدگاه
فرزانه نامی
در تاریخ 1401-5-10 ساعت 11:08

سلام وقت بخیر شهرهای مبدأ رو سرج نمیکنه

پاسخ ادمین: ممنون از شما میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدید متوجه نشدیم دقیقا مشکل چی هست


سعید شیرازی
در تاریخ 1401-7-18 ساعت 04:43

درود دلم برای شیراز تنگ شده ، الهی که همه‌تون شاد و خوشحال باشید .♥️


نقشه شیراز آنلاین

بررسی نقشه شیراز (Shiraz map) به ساکنان این شهر زیبا و تاریخی، افرادی از شهرهای مجاور در آن شاغل هستند، و مسافران در موقعیت‌های مختلف کمک زیادی می‌کند. به کمک نقشه شیراز آنلاین که در بالای همین صفحه می‌بینید، می‌توانید همه مناطق، مسیرها، معابر و... را در نقشه هوایی شیراز ببینید. «مرکزش» نقشه شیراز با کیفیت بالا و با جزئیات کامل را به شما نمایش می‌دهد.

نقشه هوشمند شیراز مانند نقشه اصفهان، نقشه اهواز، نقشه ایران، نقشه تهران، نقشه رشت، نقشه کربلا، نقشه کرج، نقشه کرمان، نقشه مشهد، نقشه نجف در اینجا لایه‌های مختلفی دارد، و با توجه به هدف‌تان تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با ویژگی‌های نقشه آنلاین شیراز بیشتر آشنا می‌شویم.

نقشه شیراز با کیفیت بالا

نقشه شیراز آنلاین که در این صفحه ملاحظه می‌کنید، یک نقشه بسیار جزئی‌ست. در واقع چه سفرهای برون‌شهری داشته باشید و چه گشت‌وگذار در کوچه‌های محله‌های قدیمی، نقشه ماهواره‌ای شیراز در این صفحه به شما کمک خواهد کرد.

افراد بسیاری هستند که به جای نقشه شیراز آنلاین در سایت‌هایی مانند «مرکزش»، ترجیح می‌دهند از نقشه شهری شیراز در گوگل مپ استفاده کنند. این سرویس رایگان نقشه جهان را به‌طور کامل پوشش می‌دهد که نقشه هوایی شیراز هم جزو آن است.

با این وجود، نقشه شیراز در گوگل مپ به اندازه نقشه شهر شیراز به‌صورت آنلاین کامل نیست، و جزئیات کمتری هم دارد. به‌همین دلیل بهتر است به جای این سرویس عمومی، از یک نقشه شیراز با کیفیت بالا و جزئیات کامل استفاده کنیم.

نقشه خیابان‌های شیراز

نقشه‌ای که در اینجا می‌بینید، نقشه هوشمند شیراز است. شما می‌توانید با بزرگنمایی و جابه‌جایی نقشه شیراز با جزئیات کامل آن را ببینید. این جزئیات شامل راه‌های شیراز، معابر سطح شهر شیراز، خیابان‌های شیراز و ... می‌شود.

نقشه شیراز لایه‌های مختلفی دارد که در بخش آنها را کامل نام برده‌ایم. بسته به قصدی که از بررسی نقشه شیراز با کیفیت بالا دارید (مسیریابی، پیدا کردن آدرس و ...)، این لایه‌ها نقشه خیابان‌های شیراز را درون و بیرون شهر به شما به‌طور دقیق نشان می‌دهد.

نقشه ماهواره‌ای شیراز

با نگاهی به نقشه هوایی شیراز می‌بینیم که شیراز مرکز استان فارس است که در جنوب ایران واقع شده. در لایه اول نقشه شیراز آنلاین، می‌توانید منطقه‌های مختلف شیراز و موقعیت جغرافیایی آنها را در نقشه فارس و نقشه کامل شیراز بررسی کنید. 

با یک مرحله بزرگنمایی، نام بلوارهای اصلی و بزرگراه‌ها روی نقشه آنلاین شهر شیراز ظاهر می‌شود. در مرحله بعدی، نام خیابان‌های اصلی را هم می‌توانید روی این نقشه شیراز جدید و به‌روز ببینید. اگر یکبار دیگر زوم کنید، نام و شماره تمام کوچه‌ها نیز روی نقشه خیابان های شیراز ظاهر خواهد شد. در مراحل بعد نیز ایستگاه‌های اتوبوس، بانک‌ها، سوپرمارکت‌ها و ... روی نقشه هوایی شیراز دیده می‌شود.

امتیاز دهید

4.8 امتیاز از 35 رای